Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valakinek akinek fekete kocka...

Valakinek akinek fekete kocka szemüvege van! NEM néznek titeket divatmajomnak? Mert mindenkitől ezt hallom, de én nem divatból hordanám, hanem dioptriás kellene.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy ócska tinidivat, ha dioptriás kell az több évre szól, jövőre már égnél benne annyira ciki lenne felvenni, szóval válassz egy normális szemüvegkeretet ami hordható lesz évek múlva is akár.
2013. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, engem sötét zsarunak néznek a földönkívüliek.

[link]

[link]

2013. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Nekem azért ez lett mert ez állt a legjobban. És ha 1 év múlva kimegy a divatból akkor is szívesen hordom majd! Egyébként ez lehet hülyén hangzik majd de mikor megvettem fél éve azt se tudtam ,hogy divat! :D

Nem igazán értem minek annak szemüveg aki nem is szemüveges. Hála istennek ahol én lakom ott a korombeliek közül a suliban egyedül én hordom. :)


14/L

2013. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, ki mit mond. Ha az tetszik, hordj olyat. Én már azelőtt olyat hordtam, hogy divat lett, és kaptam rá sok leszóló megjegyzést. Most meg mindenkinek olyan van. Ennyi. Egyáltalán nem érdekel.
2013. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor én csináltattam, tudtam hogy műanyag kereteset akarok, és azok közül meg csak ez állt jól szóval ez van, de az én keretem nem a tipikus gagyi fekete, hanem van a szárába egy kis zöld is. [link] Ez az, és eddig mindenki csak megdicsérte hogy milyen jól áll. :)
2013. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia nekem ilyenem van... egyáltalán nem érzem magam annak meg magasról ívelten szaromle h mit gondolnak... nekem is dioptriás :)
2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!