Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete kocka /geek/ szemüveg...

Fekete kocka /geek/ szemüveg mindennapi használatra, szerintetek milyen lenne?

Figyelt kérdés
geek, szemüveg

2013. jan. 9. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyet látni tini sunákon. Első gondolatom mindig, hogy "divatmajmok", de nem nézem hülyének őket. Amúgy te tudod. Ha hordod hordod, ha nem, akkor nem.
2013. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz és ronda.
2013. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hordhatod! Az a lényeg hogy neked tetszik és a többi nem számít. Nekem is van fél éve minden nap hordom és mindig dicsérik hogy milyen jól áll ( még a tanárok is)

(mondjuk igazi a szemüveg , tehát nem a divat miatt hordom , helyesbítek nem csak a divat miatt) :)

2013. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, nem mindenkin áll rosszul, nekem is van. És, hasonlóan az utolsóhoz, nekem alapból is kell szemüveg, tehát nekem van egy sima meg ez. Mindenki szerint jól áll.
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, nagyon felkapott (volt egy időben) boldog-boldogtalan ezt hordta. Én biztosan nem venném fel, pedig nem áll rosszul.

Viszont nem áll mindenkinek jól, pl akinek nagyobb orra van, azon kimondottan nevetséges, olyan, mint azok a szilveszteri/farsangi "maszkok, ahol van szemüveg, meg egy batár nagy orr hozzá.

2013. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicces, nekem csak ez állt jól, és mivel én sok fémre allergiás vagyok, így tudtam hogy hogy műanyag keretes szemüveget akarok. Azok közül meg csak ez állt jól, és mindenki csak megdicsérte eddig. Persze az enyém is dioptriás.
2013. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!