Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Új szemüveget szeretnék, ezen...

Új szemüveget szeretnék, ezen a fekete /vagy más szinű/ kocka szemüvegen gondolkoztam. De sok negatívumot hallotam róla :/ Ti mit gondoltok róla? 13/L

Figyelt kérdés

ilyesmire gondoltam: [link]

vagy tudtok valami jobb ötletet?? mert nem azt a hagyományosat szeretném.előre is köszi.



2013. jan. 5. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Embert nem láttam még akinek jól állna egy ilyen rémség. 13 éves vagy... ezt max ovisokon tudom elképzelni. Egy nőnek ez gáz... pedig lassan már az leszel, szemüveget meg nem csináltat az ember évente.
2013. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki. Divatos most az ilyen, és DE sokaknak jól áll. Sokkal jobb, mint egy keretnélküli/vékonykeretes. Ez öltöztet, egy sima, vékony szemüvegecske meg csak ott van. Nekem is hasonló az új keretem, csak fekete, és mindenki dicséri.
2013. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van 13/L :D
2013. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!