Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez a fekete kocka?

Reflmix kérdése:

Mi ez a fekete kocka?

Figyelt kérdés
[link] ott lent ugye van az a fekete kocka az mi ? Ahogy bekapcsolom/ujraindítom a gépet megjelenik ott alul ahogy ráviszem az egeret rögtön bezárja és eltünik mi ez valami vírus vagy csak sima rendszer hiba ? (azóta csinálja mióta ujra lett telepítve a rendszer)
2011. júl. 9. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Indíts egy feladatkezelőt, >folyamatok, és figyeld mi pörög vagy mi tűnik el, ha ráviszed a kurzort a négyzetre. (Előtte csinálhatsz egy képernyőmentést is, hogy tudd mi tűnt el.)
2011. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

oks kössz !

madj megcsinálom

2011. júl. 9. 17:22
 3/13 anonim ***** válasza:

De... nyugodtan futtathatod a Malwarebytes' Anti-Malware free-t, Teljes vizsgálat végrehajtása.

Használj egy jobb vírusirtót! Vagy ha maradsz az avast!-nál, állítsd erősebb beállításokra!

2011. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha bejutott a trójai a gépedre (letöltéssel) és a védelem (vagy a tűzfal) letiltja, akkor jelenik meg fekete kocka a Tálcán az ikon helyén. Nem töltöttél el véletlenül hamis vírusirtót?
2011. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem nem hiszem az avast eredeti oldalárol töltöttem le de elötte NOD 32 ö volt csak azt letöröltem mert nem csinált semmit :S
2011. júl. 11. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt a NOD-ot honnan töltötted le? Ez a gyártó oldala, ha nem innen, akkor lehet, hogy azért nem védte meg a gépedet, mert a hamis licenszkódot letiltották, nem frissitette magát. Az Avast valami fertőzött maradványát látja a gépeden. Teljes Registry tisztítás kellene.

[link]

2011. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nod 32 a gépszerelőnk tedte rá azt nem tudom hogy honnan de szerintem az eredeti oldalról de akkor ez ellen mijen progit szedjek le hogy ne jelenjen meg többi ez a kocka ?
2011. júl. 12. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Lefuttattad a Malwarebytes' Anti-Malware-t, és esetleg mást is, hogy kizárd a vírus lehetőségét? Én javasoltam, de asszem más is.
2011. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor tette fel a szerelő? Megvették vagy pedig csak 30 napos próbaverzió volt az a NOD? Nem mindegy, mert fizetős progi. Ha lejárt, semmire sem jó. Nézd meg a Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiből töröld a NOD-ot.
2011. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt mondta h probaverzió crackelve vagy valahogy meg van csn va hogy örökös legyen (de már nincs fent a nod 32)
2011. júl. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!