Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkőrült lányok figyeljetek,...

Sminkőrült lányok figyeljetek, ti is böngészgedtek, nézelődtök sminkek közt? Órákig tudnátok ácsorogni a sminkes pultok között?

Figyelt kérdés

Ha igen mindenképp írjatok mert félek hogy én vagypok magam egyedül sminkőrült

Írhattok privit is ha gondoljátok mert ha egyedül vagyok komi hogy pszihológushoz megyek hahaha



2013. jan. 8. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)


25l

2013. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A drogériákban kifejezetten utálok nézelődni, de neten néha egész nap ezeket a cuccokat nézem, olvasok róluk, blogos teszteket nézek. kremmania.hu a kedvenc oldalam... meg túl sokat vásárolok mostanság. :/

27L

2013. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
drogériában nem szoktam! onnan max 1-1 darabot veszek márcsak! ázsia centerben viszont sminkmenyország van :D
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj, sőt a körömlakkokat is szeretem. Jó oldal a kremmania, ott szoktam olvasgatni, vannak fent sminkek meg körmök ihletésnek :)
2013. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ázsia center nálam is oké de nincs az első helyen

jobban szeretem amárkás dolgokat

örülök hogy már van több jelentkező:-)

azt hittem teljesen sminkőrült vagyok de nem rossz végül is csak egy legjobb barátnőmmel azért vesztünk össze mert szerinte túl fiatal vagyok a sminkeléshez

megkönnyebbültem hogy nem csak én böngészgetek folyton erről

sminkeltetek már kozmetikust? (aki a végén elégedett volt)

2013. jan. 8. 20:17
 6/13 A kérdező kommentje:

ha bírod a körömlakkot a youtubon van cutepolish néven rengeteg tök jó video én már az összeset láttam

kedvenc márka: oriflame, mac

de több másmilyen termékem is

ti is írjatok kedvenc márkát lehet hogy én is kipróbálom

egyébként én is nézek blogokat, összehasonlításokat

holnap is gép előtt tudok lenni ha van kedvetek irogatni

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

2013. jan. 8. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
háhá, én a ruhákkal vagyok így, akár egymást követő napok után végignézem az összes pláza boltkínálatát, hogy tudjak valamit venni :S és ez már beteges :D
2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Úgy kétnaponta elmegyek valamilyen drogériába, van, hogy csak nézelődök. Néha már hülyének is érzem magam, hogy állandóan ott lógok, mit gondolhatnak rólam az eladók...
2013. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. :D Mondjuk én nem is csak smink, hanem drogériafüggő vagyok. Amíg a városban voltam, szinte naponta mentem nézelődni, most csak 2 hetente megyek. Akkor viszont mindig egész délelőtt a dm-Rossmann-másik dm háromszöget járom be. Venni nem szoktam olyan sok sminkcuccot, de ha mondjuk akció van, akkor muszáj megvennem, ha tényleg tetszik, még ha van is otthon (pl. múltkor a Max Factor alapozó+spirál akciónak nem tudtam ellenállni). A neten is szoktam nézelődni webáruházakban, na meg én is a krémmánián vadászok mindig. A hajápolók meg a táskák a másik legnagyobb gyengéim.

Nálam az a beteges szerintem, hogy itthon kb. hetente átnézem a sminkcuccokat (pedig mostanában nem is használom túl gyakran őket), hogy miből mennyi van, kiválasztom mit kéne elhasználni, stb. Ti is szoktatok ilyet?

2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 23L, lemaradt. :D
2013. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!