Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan szerezzek olcsón,...

Honnan szerezzek olcsón, esetleg mintákat ingyen sminkes cuccokat barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szereti az összes ilyen essence meg maxfactor terméket és kitaláltam, hogy összegyűjtök neki egy kisebb kis csomagot, csak hát ugye nem olcsó mulatság. Ha tudtok olyan oldalakat ahonnan mondjuk mintákat lehet ingyenesen rendelni vagy, egyszerűen csak jobb módúak vagytok és meguntátok már egykét jó állapotban lévő sminkel kapcsolatos cuccotokat akkor légyszi válaszoljatok már a kérdésemre!:))
2013. jan. 4. 20:37
 1/2 szöszideeszes válasza:
Kérdezz körbe,mert a legtöbb ismeretségi körben van, minimum 1 olyan anyuka vagy család aki, Avon v Oriflames termékeket árul és kedvezményeket tudsz szerezni.
2013. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ingyen mintákat tudsz e valahol, én még nem láttam. Ha mindenképp márkásat akarsz, akkor valamivel olcsóbb az Ázsia centerben. Ha pedig a szándék a fontos és no name is megteszi, akkor One Euro Market, vagy 100 Ft-os.
2013. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!