Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mindenből egy...

Lányok! Ti mindenből egy márkát használtok szépségápolásban?

Figyelt kérdés

Úgyértem sminklemosó, tonik, arcradír, arckrém stb., vagy mindegyik más márkájú?

És honnan tudhatom hogy melyik termék van rosszhatással a bőrőmre ha esetleg kicsit csúnyább a bőrőm?


2013. jan. 5. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy márkát használok, mindig megbeszèlem a kozmetikusommal és általában azokat veszem meg,amiket mond. :)
2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában nem egy márkát használok, mondjuk most nagyjából igen. Arlemosó krémből van egy gyógyszertári és egy Neutrogena, gélből Garnier, radírból L'Oreal, lehúzható maszkból Avon, tonikból L'Oreal és Essence, az arctej és az arckrémem is L'Oreal Triple Active. Egy nap 2-3 terméknél többet nem kenek magamra (pl. reggel arctej, este gél és ennyi általában, vagy reggel tonik+hidratáló, este radír). Én tudni szoktam, hogy ha mondjuk pattanásos leszek, az épp melyiktől van. Nem egyszerre veszek egy csomó új dolgot, hanem folyamatosan használom őket, és egy újat vezetek be egyszerre, arról meg látom, hogy hogyan hat.
2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, többet használok. Sminklemosóból, arcradirból avont használok, tonikból, arckrémból ProActiv-ot, illetve van egy Himalaya arclemosóm is, csak még nem jutottam el addig hogy kipróbáljam.
2013. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!