Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hajgumit használtok?...

Milyen hajgumit használtok? Linkelnétek is? Mi most a trendi?

Figyelt kérdés
Most növesztem a hajam, barna, dús és hullámos, de nem tudom, milyen hajgumit vegyek.
2013. jan. 3. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj olyat venni, amin nincs fémes rész, mert az nagyon könnyen elszakad. Amúgy, nem hiszem, hogy hajgumiból lett volna bármikor is divat. :)
2013. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a "trendi", ha nem látszik a hajgumi.

Saját hajjal szokták körbetekerni, eltakarni a hajgumit.

[link]


Én mondjuk nem vagyok trendi, és magasról teszek rá, hogy látszik-e vagy sem. :)

2013. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én se nem vagyok trendi, sem pedig nincs annyi hajam, hogy még a copfomat is azzal kössem össze:D

első válaszolónál a pont.

2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amin fém rész van és durva a felülete, az károsítja a hajat.

[link]

Ezek jók, minél puhább, annál kevésbé roncsol. Azok is jók, amik ilyen bársonyszerű anyagba vannak varrva, de azok nagyon nem divatosak, már ciki számba mennek. Ha majd valamikor be is akarod fonni a hajad vagy ilyesmi, akkor a fonatok végére ez a legjobb: [link]

2013. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, már csak azon gondolkodom, sötétbarna hajamhoz milyen színt kellene váalsztanom.
2013. jan. 3. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sötétbarnát vagy feketét.

De, hogyha kicsit fel akarod dobni az öltözékedet, akkor ruházatodhoz illő nagy, díszes hajgumikat is használhatsz!

[link]

[link]

[link]

[link]

Például ezek nagyon csinosak!

2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a DM-ben szoktam szimpla barna hajgumikat venni. Eddig mindig beváltak és egyáltalán nem feltűnő. Pont megfelelő:) Van világosabb és sötétebb árnyalatokban is.
2013. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!