Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan linkelhetném el a napi...

Hogyan linkelhetném el a napi sminkelést?

Figyelt kérdés

Nem hiúsági okokból sminkelek, hanem mert csúnya a bőröm.

Már sok fajta krémet kipróbáltam, de egyikkel sem értem el hosszantartó tiszta arcbőrt, és megelégeltem, hogy mindig az eltüntetett bőrhibákhoz beszélnek, ezért napi sminkelésbe kezdtem kb fél éve, de kezd zavarni.

Min 40 perccel hamarabb kell felkelnem emiatt és egész nap az arcomon van, ami nem is lenne nagy gond, de valamennyi használt sminket vinnem is kell+ ellenőrizni, hogy nem jött-e le innen-onnan, vagy ilyesmi.. tudjátok!Szóval sok.. kezd elegem lenni.

Előtte csak korrektoroztam,(+ pici szem smink, rúzs) de az ugye közel nem olyan tartós mint egy rendes smink.

Ez meg így hosszadalmas és fárasztó.


Hogyan tudnám ezt legalább minden második nap elkerülni?

(amióta teljes sminket készítek, nem beszélnek a bőrhibáimhoz, általába szemkontaktus marad és kicsit nőtt is az önbizalmam, de ...)


Ötletek?



2012. dec. 27. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne kenj semmit az arcodra. A bőrhibák is a te részed, el kell fogadni :)


Engem nem zavar az ilyesmi. Sőt, van akin még jól is néz ki.

2012. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pattanásokról van szó, nem szeplőkről vagy ilyesmi...

Nem hinném hogy a részeim.. 26 vagyok.

2012. dec. 27. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A pattanások is a részeid. Az arcodon vannak, ez van. Én sose kenek semmit az arcomra, még akkor se, ha az orromon jön ki egy pattanás. Ha valakinek nem tetszik, akkor így járt, úgysincs köze hozzám.
2012. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na jó, de engem zavar, már 6-8 éve ki kellett volna hogy nőjem, de semmi.

Kozmetikustól is kaptam már több kezelőt, bőrgyógyásztól is, de ugyanúgy van minden. 4 megy 4 jön.6 megy6 jön.

Nem tudod milyen érzés, mikor mindenki a bőrödet vizslatja beszélgetés közben. Önkénytelenül, de csinálják.

Amióta sminkelek ezt nem vettem észre, de másokon nincs smink. Mindenkinek tökéletes az arca. Semmi smink vagy egyéb nincs rajtuk.

Akin van, az hasonló cipőben jár mint én.(nem használt semmilyen kence, és őt is zavarja)

2012. dec. 27. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
a nővérem 28éves és két hónapja még ő is emiatt aggódott de most sikerült neki találni valami tonicot ami bevált ,lehet te csak kipróbáltad az "összes" olyat ami nem jó neked ,de másnak szuper
2012. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És milyen tonik az?

Nem állítom, hogy minden létező kezelőt kipróbáltam, csak azt hogy sokat, és egyik sem vált be, nem lett tőle szebb a bőröm és kevesebb pattanásom.

2012. dec. 27. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Elmondanám, hogy nekem szinte hibátlan a bőröm. Pár kamaszkori kikapart pattanásból maradt hegem van, illetve ha abbahagyom a fogamzásgátlót abban az egy hétben kijön néhány pattanás. Ennyi. Mégis minden nap sminkelek, van rajtam alapozó, korrektor, stb. Szóval ilyet ne írj, hogy senkin nincs semmi, csak azon, aki pattanásos. Amúgy keress másik kozmetikust és másik bőrgyógyászt. Ha az 5. tud megoldást, akkor az 5. De egyszer találni fogsz megoldást a problémádra.
2012. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ebben nagyot tévedsz kérdező. A legtöbben nem pattanások miatt sminkelnek. Sokan meg se tudnak élni nélküle.
2012. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!