Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Púderes alapozó vs folyékony...

Púderes alapozó vs folyékony alapozó: melyiket szereted jobban és miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a habállagút. Nagyon szépen használható és nem kelt vakolat hatást.
2012. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a folyékonyat :)
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt tudom a legszebben eloszlatni. (Előző)
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Folyékony a legjobb nekem is.
2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még csak hab állagút és folyékonyat próbáltam. A folyékony jobban bevált, szebben, egyenletesebben tudtam eloszlatni. Nemcsak számomra volt látható a különbség a kettő között, amikor a folyékony alapozót használtam, észre sem vették mások, hogy alapozót is használtam, azt hitték, csak korrektort az apróbb bőrhibákra. Ezzel szemben amikor a hab állagút használtam, sokan észrevették, hogy alapozót is használok..
2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint vagy sikerült valami nagyon jót választanom, ami az én bőrömnek bevált vagy fogalmam nincs. :)

Mondjuk lehet az is az oka ennek, hogy én annyira minimálisat használok, hogy észre sem vehető.

Első voltam. :)

2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Folyékony alapozó, és púder. :) Én úgy szoktam, hogy először alapozó, eloszlatom az arcomon, szétkenem, mintha az éjszakai hidratálót vinném fel a bőrömre, aztán vattával, vagy pamaccsal bepúderozom magam. És nem kelt vakolat hatást. Én mindig így szoktam.
2012. nov. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, mint az utolsó. Folyékony alapozó, és porpúder. Ha jól el vannak találva a színek, akkor nem maszk hatású.
2012. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csak hab- és folyékony alapozót használatam, púderest még nem.

Sokáig oda meg vissza voltam a habállagútól, de mostanában átszoktam a folyékonyra, a hab túl "sok", akkor is, ha keveset használok, beleül a pórusaimba, és kiszárad tőle az arcom. A folyékonyat mostanában jobban szeretem, arra teszek fel egy kevés csillámló púdert.

2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!