Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A folyékony alapozóra fontos...

A folyékony alapozóra fontos púdert tenni?

Figyelt kérdés

Lehet önmagában folyékony alapozó nélkül púdert használni?

Milyen viszonylag olcsó, de jó folyékony alapozót és púdert ajánlatok?



2012. júl. 31. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerintem érdemes, mert sokkal tovább a helyén marad, ill. mattít.
2012. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb folyékony alapozó, főleg az olcsóbbak, általában nagyon fénylenek. Ezért ha csak azt használod, zsírosnak tűnhet a bőröd tőle. Persze nem mindegyik ilyen, pl. én Max Factor Color Adaptot használok, az nem fénylik. Mondjuk akkor is teszek rá púdert, hogy tartósabb legyen. De ez annyira nem olcsó, 3500 alatt nem nagyon szokott lenni az ára. Ha meg csak púdert használsz, az nem fed rendesen. Persze ha nincs gond a bőröddel, az is elég lehet. Púderből jó az Essence, nekem most NYC porpúder van, de ez sem rossz. Meg a Maybelline-t dicsérik sokan, én legközelebb majd azt veszek valószínűleg.
2012. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!