Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony alapozót, ha nincs...

Folyékony alapozót, ha nincs alapozó szivacsom, kézzel is felvihetem az arcomra? Vagy korongvattával? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ha nincs szivacsom. De tény, hogy szivaccsal könnyebb dolgozni mert szebben el lehet "mosni" a határokat! :-)
2012. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, elírtam.

Kézzel szoktam ha nincs szivacsom.

2012. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. nov. 11. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, kézzel is szépen el lehet dolgozni. :)
2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kézzel szoktam.Nekem úgy jobban megy.
2012. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a szivacsot, mindig kézzel vagy ecsettel viszem fel.
2012. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel szoktam:teszek hozzá 1-2 csepp vizet és tuti jól el lehet oszlatni!
2012. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
óó még korongvatta.. jézusom ilyen hülyeséget. Aztal hogy a francba tudnád eldolgozni kis szivem?? Látom te sem voltál jelen amikor az észt osztották.. Amúgy kézzel simán felviheted,de szerintem ez alap dolog és egyértelmű,mivel az alapozó olyan állagú mint az arckrém. -.- úgyérzem nincs itt,ezen a bolygón semmi keresni valóm,hülyékkel vagyok körbevéve.. szegénykém jó buta lehetsz :/ ilyen egyértelmű dolgokat kérdezni..
2012. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
kézzel. nekem természetesebb ha késszel viszem fel. tény hogy szivaccsal jobb a fedése de szerintem nem lehet olyan jól eldolgozni (így nyilván természetellenesebb:D) :)
2013. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Inkább nem is reagálnék a mondandódra... Vagy mégis egy picit. Igen, korongvattával: az imént csak a "beszólásod" miatt kimentem a fürdőbe és kipróbáltam, hogy a Clinique alapozómat fel tudom-e vinni korongvattával. És láááám, sikerült. Na mind1, no comment, lehet, észt nem osztottak nekem, Neked viszont tiszteletet nem.
2013. febr. 3. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!