Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A porcban lévő fülbevalót, ha...

A porcban lévő fülbevalót, ha egy ideig nem hordom, benő a lyuk? Vagy porcban nem szokott?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mindegyik benő egy idő után. Van akinek pár nap alatt van akinek hónapok kellenek.
2012. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vagy 5 éve nem hordok fülbevalót és néha megnézem, de úgy tűnik nem akar benőni soha. Nekem nem a porcban van, csak úgy a puhább részen, a jobb fülemben pl 3 lyuk egymás mellett.
2012. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt az, hogy 2 hétre kivettem a fülemből (porcból) a piercinget, aztán a visszarakásnál éreztem, hogy összehúzódott picit szerintem, mert nagyon erőszakosan beletuszkolva tudtam már visszarakni és meg is éreztem, hogy kicsit "szorít" vagy hogy mondjam..
2012. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ofélia Manson válasza:
Reggel kiveszed, délutánra benő és kezdheted előlről a tortúrát.
2012. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Benő, ez fix. 6 éve döntöttem, úgy, hogy akarok oda fülbevalót, majd kivettem. 2 hónap múlva hiányzott, és újra kellett lövetnem. Szóval X idő után beforr a lyuk.
2012. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Benövése függ a beszúrt időtől illetve a szervezet regenerálódásától. Ha több éve van kilőve vagy szúrva a porc és ha már nem fáj, érzékeny és sebes akkor 100%osan nem fog benőni maximum zsugorodni nekem is van benne 6-7 éve de nekem piercing van benne nem a vékony fülbevaló. De ha sebes és frissen van szúrva benő mindenképp egy piercing 6 hónap alatt gyógyul meg illetve a szervezet 6 hónap alatt fogadja be. Hiába gyógyul be előbb ennyi kell neki hogy megtudd hogy kilöki vagy sem. Vannak olyan esetek amelyek sose gyógyulnak be és időlegesen begennyesednek ezek a piercing lyukak benövősek porcban is. "Sz"
2012. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!