Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól néz ki ha vkinek az egyik...

Jól néz ki ha vkinek az egyik fülében két lyuk van? Ha igen akkor milyen fülbevalót ajánlotok?

Figyelt kérdés
bogyós fülevalót szeretnék.szerintetek milyen legyen a színük_?
2010. júl. 13. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:

hol csináltasam?hol olcsó?

2-3000ft-ot nem adok érte..:DD

2010. júl. 13. 10:11
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a balban 7 fülbevaló van,a jobban meg 4.én nagyon szeretem őket.régen ilyen karika piercingek voltak benne, most pedig ilyen hátlapos pötty fülbevalóim vannak.

kozmetikusoknál érdeklődj ők csinálnak ilyet,ékszerésznél meg pár száz ft-ért lehet már fülbevalókat venni,már orvosi fémet is.

2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöööm:D
2010. júl. 13. 12:25
 4/6 anonim válasza:
Jó, nekem is kettő van mindkét fülembe, a második mindkettőbe bogyós, az elsőt szoktam variálni, bogyó, karika vagy lógos. Rengeteg színben van, szép a lila, a rózsaszín de ízlés dolga, meg a ruhától is függ milyen van épp rajtad.
2010. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mennyiért csináltattad???és hol??

tudsz valami jó helyet?????

2010. júl. 13. 19:59
 6/6 anonim válasza:
Igen jól néz ki.A 2. ba én apró gyémánthoz hasonló követ ajánlok.
2010. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!