Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Optikailag hogy nagyítsam,...

Alizka0827 kérdése:

Optikailag hogy nagyítsam, kerekítsem a szemem? Lehetséges? Mármint sminkel.

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 15:28
 1/3 anonim válasza:

Szempillaspirál, szemhéjtus a felső szemhéjra(tudod kanyaríts egyet a végén felfelé, így "cicaszemes" lesz).

Én még úgy szoktam, hogy felül is és alul, a szempillák tövében is kihúzom tussal, így egy cicás keretet kap a szemem, egyértelműen nagyít.

2012. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használj világos színt a belső szemzugba. Ez lehet szemceruza vagy szemhéjpúder is. Én úgy szoktam csinálni, hogy fehér szemceruzával kontúrozok a belső szemzugnál, ezt fültisztítóval eldolgozom, hogy ne legyen éles a határ a fehér és a másik szín között. Utána a szemzugtól kb. a szemem 1/3-ig világos szemhéjpúdert viszek fel, általában halvány krémszínűt vagy bézst. A szemem külső 2/3-ára pedig a másik szín kerül, majd egy pufi ecsettel szépen eldolgozom a kettő határát.

Ha még jobban szeretném megnyitni a szemem, akkor az alsó pillák tövébe is a világos szemhéjpúdert teszek kb. addig, mint a szemhéjamon, onnantól pedig a másik színt, amivel dolgozok és szépen összedolgozom.


A világos optikailag nagyítja a szemet. Nagyon szépen megnyitja a tekintetet és nagy előnye, hogy ez a praktika bármikor megállja a helyét, hétköznap, alkalmakkor, buliba stb. :)

2012. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyoon Köszi :)
2012. nov. 18. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!