Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti zsebpénzetekből...

Csajok! Ti zsebpénzetekből vesztek pl. szájfényt, szempillaspirált, dezodort? (Kort is írjatok létszi).

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 15:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
anyu bankkártyája, hogy egész őszinte legyek, de mindenre, mert ninncs zsebpénz mivel szükségem sincs rá...:D amúgy keveset használok, ha ennél hosszabbak lennének a szempilláim, mint amilyenek alapból, már nem csak a napszemüvegemhez hanem a simához is hozzáérnének (nempara, alig hordom:D) és már tőből kitépném őket :D
2009. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Vicces,hogy 17-19 évesen apukátokat "húzzátok le".

15 éves vagyok..Végigdolgoztam a nyarat,és most is dolgozok suli és edzés mellett.

És a ruháim,sminkjeim többségét magamnak veszem...

Nagy ritkán 1-1 pólót,vagy egy szemceruzát,körömlakkot stb. kapok,de nekem valahogy nem lenne képem odamenni és 10ezreket elkérni.

És ez nem azért,mert nem foglalkoznak velem stb...

Csak ha nekem nagyobb igényeim vannak,azt nem a szüleimmel fizettetem ki...

15/L

2010. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Smink cuccot,spray-t...

14/L

2010. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
én ruhát is abból veszek. havi 2500-ból veszek meg mindent magamnak mert anyuék elváltak és nincs valami sok pénzünk
2010. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 a piccie Barbíííííí ***** válasza:
én mikor kell valami akkor kérek a szüleimtél pénzt, amugy nem szokták odaadni a zsebpénzt mert akkor elköltöm minden hülyeségre, hanem amikor kell akkor kérek és adnak!!!! szerintem ez igy pont jó! vagy ha nagyszüleim adnak pénzt akkor gyűjtöm egy ideig és veszek belőle valami minőségesebb terméket!!!! 15/L
2010. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Általában én is saját pénzből veszem. Összegyüjtöm a kajapénzem vagy az ösztöndíjból.
2010. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!