Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti zsebpénzetekből...

Csajok! Ti zsebpénzetekből vesztek pl. szájfényt, szempillaspirált, dezodort? (Kort is írjatok létszi).

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 15:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se kapok soha zsebpénzt. Ha valamire kell adnak, a nagyobb dolgokat, amire nem feltétlenül lenne szükségem (magassarkú stb) a szülinapi pénzemből, amit a rokonoktól kapok, azt szoktam gyűjteni.
2009. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ösztöndíjból, nyári munkában keresett pénzből, de korábban is csak az alapszükséglethez tartozó dolgokat vetettem meg anyuékkal: dezodor, fehérnemű, utcai nadrág, póló...stb. A nem feltétlen szükséges dolgokat mindig én fizetem, nem is lenne képem lehúzni őket ezekkel. Ilyen dolgokra gondolok, mint: smink, ékszerek, azok a cipők, ruhák, amikből már van otthon, de én még szeretnék egyet-kettőt, bőrdzsekik. Mivel kicsit extrémebben öltözöm az átlagnál (metálos vagyok), ezért a stílusomhoz tartozó ruhákat is én veszem. Nincsenek anyagi nehézségeink, de szerintem így fair velük szemben. Ami szükséges a mindennapi öltözködéshez, higiéniához, tanuláshoz, azt megadják, a többi "kacatomat" én veszem. De nemsokára mindent szeretnék én fizetni, mert saját keresetem lesz.

20 éves csaj vagyok.

2009. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

zsebpénzből veszem, deha épp csóró vagyok, akkor megkérem anyámat h vegye meg, vagyha éppen együtt vásárolunk

24L

2009. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
én általában spórolok arra ami megtetszik nekem.Zsebpénzem nincs..De pl Avont,Oriflame-et anyum fizeti mindig:D
2009. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én zsebpénzből veszem, minden sminkcuccot, deót, hajcuccokat, mindent ami "személyesebb" holmi:)

L18

2009. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát általába Oriflame vagy Avon akkor meg anyu is vesz magának vmit és fizeti az enyémet is!

Ruhákat most a nyári munkából vettem magamnak, vagy ha megtetszik valami akkor arra spórolok szülinapi,névnapi pénz meg stb.

2009. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

én sem kapok zsebpénzt, én is a szülinapi-névnapi, nagyitól kapott pénzből veszek sminkcuccot/ruhákat/kiegészítőket. de ilyenek h sampon, deo, stb meg fehérnemű(kivéve melltartó) azt pl anyukám szokta fizetni/megvenni.


22/l

2009. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
áááh... én nem használok ilyen sminkcuccokat, mert anyukám nem vesz, zsebpénzt meg nem ad. még szerencse hogy dezodort vesz... de mondjuk évente egyet...
2009. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Sminkeket, ruhákat(mindkettőböl sok van, és meglepő de mindegyiket használom is! xD) én veszem általában zsebpénzből, vagy ha kell vmi szüleim összedobják rá... dezodor, tusfürdő meg ilyeneket apu vesz(vele élek). :)

16/L

2009. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én havi 5 ezret kapok(heti 1500) ebből veszek: szájfény,smink,szemcerka stb..smink nélkül nem nézek ki jól alapvető dolog a: smink..nem érdekel ha leszólnak a suliba..

14/L

2009. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!