Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A golyózáras piercinget...

A golyózáras piercinget hogyan kell kivenni?

Figyelt kérdés

Csavarni kell, vagy kipattintani? Hogyan vegyem ki, ha elég érzékeny és nehezen megközelíthető helyen van (ínyfék)? Nem szeretném, ha kivétel közben kiszakadna, ha erősen próbálnám csavarni, stb..valaki tud segíteni?

(Két éve van benne, a piercer pedig azóta elköltözött, szóval vele nem tudom már kivetetni.)


2009. aug. 10. 23:34
 1/8 anonim válasza:
33%
Csavarni kell.
2009. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy golyó van rajta akkor meghúzni egy picit és kipattan =). Ha 2 golyó, tehát patkó pc-d van akkor csavarni az egyiket. =)
2009. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy golyó van rajta, de félek meghúzni, mert mi van, ha kiszakad.. :$ na majd megoldom valahogy.

2009. aug. 11. 22:20
 4/8 anonim válasza:
és az tök mindegy, hogy melyiket csavarom, ha patkó piercingem van? mert én is szeretném kivenni az enyémet (patkó, alsóajak) és egyszerűen nemtudom kicsavarni:S nemtudom mit csináljak már vele:S
2009. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
patkónál tökmind1 melyiket csavarod,de eléggé rá tud szorulni,csak erősen csavard,meglesz az :D
2010. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csavarni, ha rászorul, akkor meg kicsit harapj az egyik golyóra és úgy csavard :D
2013. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 alganyalogató válasza:
megtudtad azóta oldani? :) mert én is most rakattam golyózáras piercinget, és mozog a golyó tehát, akkor nem csavarni kell, hanem pattintani?
2013. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi bejegyzés, de azért megosztom. :) nekem a fülben porcban volt golyózáras karika, vettem egy másikat, gondoltam kemény vagyok és kicserélem. KIvenni könnyen ment, simán kipattan a golyó ha picit széthúzod, de a másikat berakni már nem tudtam. szerencsére volt nem karika golyózárasom, amit be tudtam rakni a helyére. Aki ilyesmin gondolkodik, inkább forduljon szakemberhez, pár száz forintért szakszerűen megcsinálják!
2015. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!