Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti rendelnétek süthető gyurma...

Ti rendelnétek süthető gyurma ékszert?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el csinálni ékszereket, és az osztályban sokan kértek hogy csináljak nekik. Ezért arra gondoltam esetleg ha másoknak is tetszik megpróbálhatnék eladni párat neten. (Fültágítókat és bedugós fülbevalókat) Csak hát ugye kérdés az, hogy mennyire érdekelne ez bárkit is. Tudom h rengetegen árulnak ilyeneket. Nem tudom, megéri e belevágni. :)

2012. okt. 29. 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát... én is megtudom (úgy nagyjából, mert még gyakorolnom kell) csinálni magamnak, de ha mondjuk adott az a 2000FT-om, hogy akk postaköltség, meg mit tom én mit kell ilyenkor fizetni, és találok valami olyat amire azt mondom hogy hű, na igen, ez már valami, és úgy érzem hogyha valaki ilyet tud, az megérdemli azt az 1500FT-ot, akkor szerintem megrendelem =) DE így egyébként nem valószínű =/
2012. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Én alapjáraton vennék , mert nagyon tetszenek és sok szép alkotás van fent a neten. De nem veszek, mert magamnak készítem őket , már fanatikus vagyok több mint egy éve. Elkezdtem árulni a Facebookon, de előtte én is csak ismerősöknek. Érdemes elkezdeni, mert jópofa, és ha havonta 1- et adok el, azt is nagyon jónak tartom. Kitartás, sok sikert!

Üdvözlettel : Egy fanatikus

2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!