Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti rendelnétek süthető gyurma...

Ti rendelnétek süthető gyurma ékszert?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el csinálni ékszereket, és az osztályban sokan kértek hogy csináljak nekik. Ezért arra gondoltam esetleg ha másoknak is tetszik megpróbálhatnék eladni párat neten. (Fültágítókat és bedugós fülbevalókat) Csak hát ugye kérdés az, hogy mennyire érdekelne ez bárkit is. Tudom h rengetegen árulnak ilyeneket. Nem tudom, megéri e belevágni. :)

2012. okt. 29. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ezaz. én tuti magamnak csinálnék ilyeneket:) szóval nem szenyózásból, de én nem rendelnék. biztosan nem adnék ki pénzt olyanért, amit én is le tudok gyártani magamnak:)
2012. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már, és nagyon szeretem őket :)
2012. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Első válaszoló: Teljesen megértelek, csak nem mindenki tudja megcsinálni őket, szerintem. Vagy legalábbis pár osztálytársam azt mondta, hogy az életbe nem tudna mondjuk egy rózsát megcsinálni. Én úgy gondolom, hogy nem mindenkinek van ideje rá, na meg hát nem olyan olcsó a gyurma sem, egy szín 600 ft. Én meg szerintem maximum 800ft-ért árulnám.
2012. okt. 29. 14:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Mennyiért vetted őket, csak mert én mindenhol ilyen 1000-2000ft-ért találtam, és szerintem annyiért sok. :) bár ki tudja
2012. okt. 29. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, egyrészt megtudom magamnak is csinálni, másrészt annyi pénzt nem adnék egy olyan ékszerért. Mostanában elég nagy divat lett, már így is sokan árulják, plusz a boltokban is egyre többet látok. Így szerintem nem éri meg, illetve nem lenne belőle haszna az embernek, ha olcsóbban adod, akkor még ott van a gyurma ára, plusz a fül/gyűrű/karkötő/nyaklánc tartozék, illetve az áram, amivel kiszárítod, meg ugye a szabadidőd. Ha ezeket leszámítod, akkor is csak nagyon,nagyon kicsi hasznod van, ha van.
2012. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az áramot leszámítva nem olyan költséges megcsinálni. És nekem ha 200 ft hasznom van csak, az is megéri, ha látom h tetszik az embereknek amit csinálok. De én inkább azért gondolom hogy vennének ilyeneket, mert ha valaki magának szeretne csinálni és nem egy színből hanem 2ből akkor már 1200 ft-tól indul. És akk még nem számoltuk az áramot, és fém cuccokat, amiket te is mondtál. Nekem ez egy jó szabadidős elfoglaltság úgyhogy azt nem számolom bele az árba, és szerintem akk is van olyan aki nem tudja megcsinálni amit szeretne, és inkább veszi meg.
2012. okt. 29. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rendelnék, mert én is magamnak csinálom.
2012. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem egy szaktársam csinál, van oldala is, de nem nagyon megy neki a dolog...
2012. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. okt. 31. 13:28
 10/12 anonim válasza:
Hát szerintem azért vannak akik megveszik...Én speciál nem, mert magamnak csinálom.De mondjuk a 800 ft-ot drágának tartom, kb 500ft ért adnám. Ha valaki mondjuk csak 1 ékszert szeretne, vagy ajándékba akarja venni valakinek, nem fog hatalmas összegeket beruházni, és ő maga elkésziteni, mert elég drága.. egy gyurma 560 ft nálunk (fimo) plusz még az alkatrészek. Van rá kereslet, de interneten nem éri meg árulni, mert a postaköltség drágább mint a cucc! Piacon, bolhapiacon, boltban viszont megéri sztem.:)
2012. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!