Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szemceruzát, korrektort...

Melyik szemceruzát, korrektort, alapozót és körömerősítőt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán olyan szemceruza, ami egész nap fent marad? Az előző Rimmel volt, az Essence-shez képest jobb, de azért nem annyira, ezért örülnék, ha valaki tudna jobbat mondani, amin van ecset is.

Korrektorból szintén Rimmel volt az előző, nagyjából meg voltam vele elégedve, csak az a zöld akármi zavart benne, mert befestette a bőröm:"D

Alapozóm igazából még nem is volt, de majd szeretnék, a habosokkal szimpatizálok leginkább. Körömerősítő is kéne, mert nagyon gyengék a körmeim, sajnos rágom őket... Lovely géllel, vagy mivel kentem, egy kicsit megerősödött, de nem volt olyan nagy durranás. Essence-sek közül szeretnék választani, abból melyik a legjobb?

Márka jöhet L'Orléal, Maybelline, bármi, csak legyen megszerezhető Rossmanban, DM-ben, vagy Tesco-ban, mert más nagyon nincs itt, szóval ha MAC-et mondtok, azzal nem nagyon tudok mit kezdeni, mert az itt nincs, Pestre meg nem járok olyan gyakran, és ezeket mindenképpen a szünetben akarom beszerezni.


2012. okt. 29. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én avonos szemceruzát használok és nagyon jó.
2012. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szemcerkából évek óta miss sporty kohl kajalt (nem automata) használok,olcsóbb kategóriában nekem ez vált be. De persze volt hogy kaptam ajándékba drága 2-3 ezres bourjois szemceruzát,az 1 álom volt,alig lehetett levakarni de sajna arra hosszútávon nincs pénzem.

Korrektort nem használok.

Alapozóból az astor skin match-t ajánlom,jó krémes,illeszkedik a bőrszínhez és nagyon jó tartós és jól fed.

2012. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szemceruzát Max Factort használok régóta, közben vettem egyszer Miss Sportyt, de a Max Factor jobb. Mindig csak faragható ceruzafazont veszek, ezek a kitekerős krémesebbek nekem szörnyűek!

Körömerősítőből alapozó lakk Essence 24/7, fedőlakk Essence Better than gel nails, ezektől lerobbanthatatlan a körmöm egy hétig, de ha konkrétan körömerősítőt akarsz, azt hiszem az Essence studio nails ultra strongot dícsérik sokan (illetve a Moyra algás körömerősítőjét, nem tudom, ez a márka megtalálható-e nálatok,elég olcsó és nagy a választék).

Ha nem használtál eddig alapozót, próbálj ki szerintem egy BB krémet, nagyon kellemes viselet, könnyebb mint egy alapozó és több pozitív hatása van! (én Clinique-t használok, de szintén az Essence-nek van egy terméke, ami állítólag tök jó, csak az én bőröm hiperérzékeny, ezért nem kísérletezem, bártizedannyiba kerül, mint amit most használok...:S)

ez az:

[link]

2012. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a miss sporty mini me automata szemceruzáját használom, de javaslom azt NE vedd meg...borzasztó, alig várom, hogy elfogyjon már...>.<

Köröm erősítőt a miss sportysat használom, és nagyon szeretem (a rózsaszínt, meg a narancssárgát, nem tudom most a pontos nevüket).

Korrektorból nekem egy Lora korrektorom van...165.- közepes fedés, de én nagyon szeretem őt is...Előtte essence korrektorstiftem volt, amit utáltam...

Alapozó...Hát én most éppen az essence hab állagúját használom, én szeretem, de a fedése csak közepes, és a tartóssága se a legjobb...6-7 óra múlva felszívódik...vagy nem tudom, de az arcomon már nem szokott lenni...

2012. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

alapozóról tudok neked kisregényt írni, szemcerkát,korrektort,körömerősítőt nem használok.


amit ne vegyél: misssporty! semelyiket,semmiképp.

az essence folyékony alapozója is kuka minőség, a habállagúak viszont elég jók tapasztalataim szerint, mindkét fajtát használtam már, a pureskin világosabbja jobban illeszkedik a bőrömhöz ezeket púder nélkül használtam,4-5óránként kellett frissíteni, a fedése nagyon korrekt és könnyen is használható.


nagy kedvencem a maybeline affinitone, kicsit folyós az állaga viszont baromi jól fed, púderrel egész nap kibírja. a pumpás mineral-változata ha lehet ilyet mondani még jobb, a kiszereléssel van itt leginkább problémám.

2012. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szemceruzát nem használok, erről nem tudok nyilatkozni. Tust szoktam használni zselés állagút, ebből MAC-et, de Essence-t is, így ezt tudom ajánlani, ez számodra is elérhető. Ezeket néha a vízvonalamra is használom, és elég tartósak ott is, nem csak a szempilla tövekben.


Korrektort Coastal Scents Eclipse palettát használom, ezt a makeuplaza.com-on tudod megrendelni. Drogériásat még nem próbáltam.


Körömerősítő: Essence Studio Nails Ultra Strong Hardener. Ezüst üvegben van, 3 hétig kell használni úgy, hogy 2 napra felkened, majd egy napra lemosod. Nekem javult tőle a körmöm, bár még csak egy kúrát csináltam meg vele. Nemsoká újra kezdem a három hetes kúrát. Olcsó, így egy próbát mindenképp megér szerintem.


Alapozóval az a gond, hogy mi itt hiába ajánkunk bármit, ez függ a bőrszínedtől, a bőrtípusodtól. Teljesen más alapozó kell a száraz bőrre, és más a zsírosra. Más a sárgás tónusúra, és más a rózsaszínesre. Van akinek rosaceas a bőre, van akinek fakó, és karikás a szeme. Ezekre mindre más alapozó kell. Ami nekem egész szimpatikus az olcsó kategóriás alapozók közül, az a Catrice Infinite Matt Up To 18H. Ez egy átlagos alapozó, mattító hatással, amit egész jól be is tart, emellett mégsem szárít, ahogy azt a legtöbb alapozó teszi. Ez inkább zsírosabb, fényesedésre hajlamos bőrre való. Száraz bőrre elég ígéretesnek tűnik az új L'Oreal Lumi Magique alapozó, illetve azok az alapozók, amelyeknek a nevében szerepel a Satin (vagy valamely változata). Ezek egy egészséges ragyogó finish-t adnak a bőrnek, amely nem úgy néz ki, mintha zsíros lenne, hanem teljesen természetes képet ad, és nem is szárítják tovább a száraz bőrt, sok tápláló összetevőt tartalmaznak.


Nagyon ajánlom a kremmania.hu oldalt, mert itt minden termékről olvashatsz tapasztalatokat, ezek alapján könnyebben eldöntheted, hogy melyik a szimpatikus termék, illetve én ajánlom, hogy a szimpatikusakról írj listát, és szánj rá sok időt, hogyha bemész a drogériába, végigpróbálgatod őket, és valóban azt tudod így megvenni, amelyik a legígéretesebb számodra.

2012. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szemceruza alap tartozékom, az egyetlen ami egész nap tart az Essence long lasting, [link]

Korrektor Clinique, kissé MARHA drága, de jó: [link]

Alapozó helyett BB krémet használok (Essence Pure Skin), nekem az alapozók pattanásokat gyártanak a bőrömre csak, mindegyikkel így jártam eddig. BB krémmel nincs gondom.

Körömerősítőt nem használok.

2012. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!