Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell úgy lemosni a...

Hogy kell úgy lemosni a szemceruzát/tust, hogy ne maradjon a szempillák tövében? Mi a trükkje?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemfestéklemosó a trükkje!
2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne, tényleg?
2012. okt. 18. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Végig kell menni rajta legalább 2x, de inkább 3x, mindig tiszta és lemosóval alaposan megnedvesített vattával. Nálam csak ez válik be... Addig gyötröm, míg van ott valami.
2012. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon kiakaszt, mert ha belemegy a vattáról egy szál és akkor szenvedek vele mire kiszedem.. :D
2012. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem is vattaszálak mindenhol... meguntam tusfürdő jól lehozza elsőre is vagy max 2szer kell mosni
2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vattakorongot beitatod sminklemosóval és félbe hajtod. Így kapzs egy "masszívabb" részt, ezzel le tudod törölni. Ajánlatos szemzugtól kifelé haladni, így elkerülheted, hogy belemosd a festéket a szemedbe.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!