Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék ilyen fülbevalóka...

Hol vehetnék ilyen fülbevalókat? Annyira szépek. ^^

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. okt. 17. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A két kép ugyanaz. Én amúgy keresnék olyat, aki egyedi ékszerek készítésével foglalkozik, hogy mennyiért csinálna ilyesmit.
2012. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

remélem ilyet lehet kiírni, és nem tiltják törlik a komim. Itt nézd meg a füliket, nekem tetszenek, és talán van hasonló

[link]

2012. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amik az előző oldalon eladók, azokat MAX. féláron megkapod Ebay-ről! Ne vegyél ilyen helyről... Ingyen szállítással tök olcsón lehet ilyeneket találni (ilyen fülbevalók is vannak fent), ráadásul licitálva még olcsóbb is!
2012. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de Magyarországon a Claire's nevű boltban is (pl KÖKI) láttam tök olcsón.
2012. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. komiban lévő linknél ha jól tudom, nincs postaköltség.
2012. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tele van vele a BIjou Brigitte, I Am, Sixx, stb.... pont a hétvégén vettem egy ilyesmit, csak az enyémen nem cska láncok lógnak.


Egyébként az etsy-n és az ebay-en is találsz.

2012. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magadnak is tudsz csinálni, felhasználhatsz hozzá hibás, vagy megunt nem túl nagy értékű karkötőt.
2012. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

óó nagyon szépen köszönöm a segítséget.

akkor nem is olyan ritka mint hittem.(:

2012. okt. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!