Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék Animés oldaltáskát?

A Kérdező-chan kérdése:

Hol vehetnék Animés oldaltáskát?

Figyelt kérdés

Lassan kezdődik a suli és szeretnék venni animés táskát, de egyszerűen nem találok olyat ami jó lenne . Tavaly a sakurazakában néztem egy tök jó Bleachest, Ichigo, Toushiro meg Renji volt rajta chibibe ilyen lekerekített keretben mindegyik külön egymás mellet de azt már nem találom . Pedig azt szívesen megvettem volna De azokon kívül ezeket néztem csak nemtudom a méreteit, meg elég fiúsak .


itt van néhány amit néztem:


[link]


[link]


[link]


2012. júl. 30. 15:50
 1/3 vörös98 válasza:

1.) Az ne érdekeljen, h fiús-e vagy nem! A lényeg, hogy ha neked tetszik, akkor vedd meg és ne érdekeljen, h ki mit mond!

2.) Akár megnézheted az E-bay-en is, vagy a Váci utcában vagy - ott 2-3 éve rengeteget láttam! - az Ázsiába is.

2012. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sakurazaka (:
2012. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Okés akkor nem fog érdekelni :D öööö. én Tatán lakok, nemtudom mien váci utcára gondoltál :P

Sakurazaka jó, csak elég drága a holdfeaynteam az olscóbb, csak nemtudom hogy amit Sakurazakában már nem mutatnak a táskák között az már nincs is ? :( mert az a tavalyi amit néztem az annyira jó volt :(

2012. júl. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!