Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalókat tegyek a...

Milyen fülbevalókat tegyek a lyukakba?

Figyelt kérdés

Az egyik fülemben van egy lyuk lent, és egy fönt a porcban. Mint ezen a képen:

[link]

A másik fülemben pedig 3 lyuk, egymás után:

[link]


A porcban most egy pink karika van, de szeretnék a másik oldalon lévő 3ba is tenni valamit. Olyat szeretnék, ami szép, különleges, de amellett nőies is legyen.

Mert a képen látható 3 fekete karika pl. nagyon nem tetszik:S


2012. aug. 27. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz körül az Apacsban meg a Claire's-ben, rengeteg szép bedugós fülbevalót fogsz találni, nekem is ugyanígy van lyuk a füleben, csak ugyanabban a fülemben felül a porcban, és a 3 lyuk egymás mellett. A porccban nekem egy sima ezüst karika van, lent pedig egy gitár, egy nyuszi szivecskével a kezében és egy szivárványszínű szivecske. A másik fülemben 2 lyuk van alul, ott egy dobókocka és egy hangjegy van.
2012. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyat tegyél be ami neked tetszik :D
2012. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na bakker, erre vettem egy ál fültágítót :D
2012. aug. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!