Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » én vagyok béna vagy a spirál...

én vagyok béna vagy a spirál nem jó?

Figyelt kérdés

sokak ajánlatára életem 1.spirálját megvettem,ezt: [link]

felkentem,és össze vissza tapadtak a pilláim és pici pöttyök is láthatóak voltak néhol...Próbáltam utána szempillafésűvel vmit kezdeni vele de nem lehetett...megpróbáltam mégegyszer,hogy a spirálról lehúzogattam a festéket..eredmény ugyanaz


2012. okt. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
most olcsó spiráltól mit vársz??:D
2012. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyat fogtál ki, amibe már belement a levegő, egy csomóan kinyitogatták. vagy túl régi volt eleve, és elkezdett beszáradni

nekem volt ilyen, semmi baja nem volt, szép volt, jó volt, ahogy a krémmánián írják is

nem volt szerencséd

2012. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem több is van belőle, és teljesen jók. Azt viszont ki kell tapasztalni, hogy hogyan forgatod spirálozás közben, akkor nagyon szépen lehet használni.
2012. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tanulni. Az, hogy olcsó, nem feltétlenül egyből sz.r is... Persze, 6ezres spirállal biztos könnyebb beszélni... De az se tud többet, legalábbis nem feltétlenül.

Az első 2-3 használatlán nekem is ilyen volt, utána érdekes mód "megjavult". Vagy éppen én jöttem bele a használatába :)) Azóta gyönyörűek a pilláim tőle. Olyan, mintha műszempillám lenne.

Minek 6-szor annyit fizetni, ha ez is tökéletes? :) Inkább a szeretteimre költöm a maradékot, mint kidobjak ilyen holmikra többet... :D

2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyakoroljál, szerintem amíg nem tudsz normálisan spirálozni, nem kell drágát venni :) Egyszer fesd ki a pilládat, egy rétegben, a göböket meg papír zsebkendővel töröld le. Majd belejössz a dologba.
2012. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!