Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, lányok! Mi a véleményete...

Fiúk, lányok! Mi a véleményetek erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Környezetemben minden lány 12 éves kora óta nagyon erősen sminkeli magát,én viszont csak most kezdtem el enyhe,alig észrevehető sminket használni,most vagyok 16.


Alapjában véve szép a bőröm,igaz,kissé sápadt,és néha megjelennek pattanások is.Csak egy leheletnyi alapozót használok,természetesen jó minőségűt,és persze nem minden nap.Szerintetek ettől károsodhat a bőröm?


Illetve spirált használok,hogy kiemeljem a szemeimet.Ezt is csak suliba.És ez mennyire teheti töredezetté a pillákat?


És végezetül szinezett Labello ajakápoló.


Ez így összességében annyira minimális,hogy szinte sézre sem veszik,pedig valóban sokat dob rajtam.


Szerintetek ennyi sminktől lehet "bajom"?


Normális válaszokat kérek!

16/L



2012. szept. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyitől nem
2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől biztos nem. Ez még a normális, sőt szép, természetes kategóriába tartozik, amitől persze semmi bajod sem lesz.
2012. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ennyitol biztos,hogy nem teszed tonkre az arcod es ha minden este nagyon jol lemosol minden alapozot eszre sem veszel borkarosodast. Ket eve sminkelem magam (eros alapozo es szemtus) es csak annyit valtozott a borom, hogy kicsit szaraz lett de meg mindig szep 16/L:)
2012. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!