Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan szerezzek 3 lyukas...

Honnan szerezzek 3 lyukas spirál piercinget netről?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy május legelején csináltattam 3 lyukas spirál/weaving piercinget. 8-as méretet rakott akkor be nekem a piercinges csávó, ugye ha bedagad a fül meg ilyenek, de rögtön meg is rendelte a 6-os méretet, ami az én ideális méretem. Az a problémám, hogy azóta sem érkezett meg neki, és lassan már nem tudok mit csinálni. Azóta rohangálok hozzá, mindig azt mondja hogy jött a csomag, amiben az összes többi rendelt cucc között ott az enyém is, jöjjek ekkor. Megyek, közli hogy rossz híre van, nincs közte az enyém. Már elegem van, jó lenne ha meglenne, mert ami jelenleg van, tényleg nagy nekem.

Kerestem neten, hátha találok és tudok rendelni, de sehol sem találok magyar oldalt, ahonnan 3 LYUKÚ-t tudnék rendelni. Tud segíteni valaki?



2012. szept. 7. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudsz vmi képet mutatni a tiédről mert nemtudom hogy néz ki? : o
2012. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 7. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
hát hallod ilyet találtam. [link] elözö vagyok.
2012. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is megtaláltam, de nem olyan mint az enyém. :S
2012. szept. 19. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
voltál már ilyen kimondott boltba ?
2012. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy meg lett rendelve az itteni piercingesnél, de május óta nem érkezett meg. Másik városba éppenséggel át tudnék menni, csak 1 óra oda az út busszal, kocsival nem tudok menni. Nincs időm járkálni, egy csomó külön órára járok, + most kezdtem a KRESZ órákat is. Ha más nem, ahogy végeztem a KRESZ órákkal (kb 1 hónap) majd átmegyek a szomszéd városba, amúgy is ott lesz a vizsga.
2012. szept. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!