Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiúnak/férfinek fülbevalója van, az egyik akár mind2 fülében? (a mostani kis ezüst fülbevalóra gondolok)

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Előttem lévőhnek!


Neked ezek szerint 3 cm-es karikafülbevalóid vannak?

+ rózsaszín póló?


Nem gondoltál még soha rá, hogy visszafogottabb kinézetű legyél? Igen érdekesen nézhetsz ki, ha már sok negatív kritikát kaptál!!!!

Lehet, hogy a hajadddal kéne inkább feltűnővé vállni.

2009. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Magabiztosság elég a kirívó kinézethez?????
2009. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy 3cm es fülbevalóm van, hanem azt, hogy bár van fülbevalóm, nem tartom magam hominak, mert rózsaszín pólót veszek fel, a sok majom, aki negatív kritikákkal dobál, az pedig csak a magabiztosságomat teszteli. Másrészről ha egy csaj látja, hogy magabiztos vagy, akkor sokkal vonzóbb leszel neki, mint valami szürke, áltagos frusztrált csákó
2009. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A magabiztosság tényleg fontos! Ebben teljesen egyetértek veled!

Rózsaszín pólóval kapcsolatban nem vagyok meggyőzve, hogy az illik egy férfinak.


Legyél továbbra is magabiztos! :D:D

2009. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Fülbevalót csak melegek meg nők hordanak sajnos már több férfi (meleg) hord mint nő (nő)
2010. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nagyon sötét vagy! Szerintem inkább minden férfi hordójon fülbevalót, mint vastag gádzsó láncot a nyakában.


Erről egy új topikot indíthatnánk, hogy mi a buz*sabb. A vastag nyaklánc vagy a fülbevaló?

2010. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szeretnél a másik füledbe is lővetni egy fülbevalót? Csak félsz, hogy mit gondolnak mások?

2010. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem a balba 3, a jobba 2 bedugós ezüst fülbevalóm van. 26f
2010. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!