Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiúnak/férfinek fülbevalója van, az egyik akár mind2 fülében? (a mostani kis ezüst fülbevalóra gondolok)

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:27
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Jól néz ki ha nem túl nagy:)
2009. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a fülbevaló a rózsaszín póló meg attól függ h sötét vagy világos rózsaszín,na meg a szabása
2009. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A fülbevaló nem tetszik, de a rózsaszín pólóval semmi bajom, csak ne legyen nőies a szabása. De attól függetlenül, hogy nem tetszik, a fülbevalót sem tartom b*zisnak.
2009. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem a fülbevaló, sem a rózsaszín póló nem tetszik :)
2009. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nekem is csak a balba van egy pici nem karika :D az nagyon illúzió romboló
2009. aug. 7. 15:35
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a fülbevaló, az egyikben sem.

A rózsaszín ing jöhet, ha jó aszabása.

Nekem afülbevalós pasiról mindig a "köműves" jelző jut eszembe. Lehet h azért, mert a szakmunkásoknál gyakoribb.

De attól, hogy nekem nem jön be, sok lánynak bejön...tudod, ez olyan, mint a műköröm a csajoknál,valakinek igen, valakinek nem....

2009. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb fülembe van 4darab fülbevaló. mind ezüst, de karika. és nem ilyen kövek, mert az buz*is!
2009. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem sem b*zis a fülbevaló akár min2 fülben :D A '90-es évek eleje óta már egyátalán nem gáz, ha valakinek mindkét fülében van, sőt még talán jobb is , csak ne 2-3 cm-es karikák legyenek, mert az már túlzás :S
2009. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az egyik ismerősöm, hogy elősször a férfiaknak volt fülbevalójuk, pl. kalózok, mert ők azoktól kapták akikaet szolgáltak, és ha hajótörést szenvedtek akkor visszavitték azokhoz akiket szolgáltak
2009. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy legyél magabiztos, és akkor akár 3 cmes aranykarika is lehet a füledben rózsaszín pólóval, úgy is menő leszel. én gyakran hordok fülbevalót rózsaszín pólóval, mondjuk szoktam is beszólásokat kapni, de ha magabiztos vagy, akkor csak vonzóbb leszel a csajoknak!17F
2009. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!