Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan töltik a műkörmöt? Nem...

Hogyan töltik a műkörmöt? Nem úgy van hogy visszamész 4 hét múlva és leszedi és ujrarakja?

Figyelt kérdés

én azt hittem igy működik de több helyen is olvasom hogy ujrarakás xy összeg ujratöltés xy összeg (ez általába kevesebb)


de hogy tölti azt ujra? a lenött részre rak még gélt? de akkor ugy meg hosszu lesz a köröm mert az ugye nő le. de ha azt meg lereszekli akkor lereszeli vele a mintát is...



vagy hogy van ez??!!


15/L


2012. okt. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Megreszeli a felületét,igazítja a hosszát, a lenőtt részre több gélt rak mint a már meglévőre. Kb így.

Persze hogy lereszeli a mintát, majd fest rá másikat.

2012. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lereszeli a tetejét hogy egy szintbe hozza és ujra ken rá zselét vagy porcelánt attól függ milyen volt. na meg a végéből is reszel, igy nem lesz hosszú. Annyira lesz hosszú amennyire Te akarod.
2012. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja igen mintát ujra kell csinálni rá.
2012. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam egy árban van az újrarakás, és csak ritkán töltök. Néha többet kell vele szarakodni, mint az újjal.


De egyébként a töltés úgy zajlik, hogy lereszeli alaprétegig, majd rövidíti, és újraépíti az előkészített alapra. A kész, formára reszelt körömre megy a minta.

2012. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a Te körmösödnek mért tart akár tovább a töltés mint újra építeni. Dolgoztam már kb 10 körmös mellett és mindegyik jóval hamarabb megcsinált egy töltést mint újra rakni.... Ez olyan mint amikor lehet olyan körmösökről hallani hogy 2-2,5 óra felrakni egy körmöt.
2012. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! így már teljesen világos! egyébként egy rövid francia nem díszített körömért mennyit kérnek el?
2012. okt. 16. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:

A töltés alapesetben gyorsabb. Ha nem kell javítgatni. De nem sokkal gyorsabb amúgy. Nekem egy töltés olyan 1 óra, az újrarakás kb 1ó 20 perc.


A rövid francia, minden dísz nélkül nálam 5500, de ez változó. Van, aki 3000-ért csinálja, és van, aki 10-ért, vagy többért.

2012. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!