Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek, hogy...

Hogyan sminkeljek, hogy eltakarjam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mitől, de az arcom folyamtosan bepirul minden ok nélkül, és ez egyre zavaróbb...Elhízva nem vagyok, de kövérít a piros pofi rendesen, és ápolatlan lesz tőle a megjelenésem, pedig nem ilyen vagyok :/ Szerintetek mitől lehet? Valami ötletetek, tapasztalatotok, sminkelési javaslataitok vannak?

Előre is köszönöm :D



2012. okt. 14. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Hány éves vagy??Ha gondolod elmehetsz bőrgyógyászhoz,de használj alapozót!Én is azzal szoktam eltüntetni a pattanásaimat!Viszont kerüld a túl sötét vagy éppen világos árnyalatot,inkább bőrszínednek megfelelő alapozót használj.Nem tudom mennyire sminkelsz,de próbáld a szemedre fektetni a hangsúlyt és akkor nem lesz feltűnő az arcod pirossága!Azért érdemes meglátogatni a dokit ezügyben!!Sok sikert! :)
2012. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!