Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeljek vagy ne? 16/L

Sminkeljek vagy ne? 16/L

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a rendszeres sminkhasználat megviseli a bőrt, hamarabb leszünk ráncosak? A testvérem azt ajánlotta, alapozzam minden nap az arcomat, mert kicsit pirosas a T-vonalban, és pattanásos is itt-ott. És azt is tanácsolta, hogy egyéb sminkeket is használjak minden nap.

Persze, szeretek sminkelni, alkalmakra, vagy amikor megyünk valami programra, akkor szoktam is általában, de suliba sosem szoktam, mert se időm, se kedvem reggel pepepcselni ezzel.

És radásul ha összehasonlítom a testvéremét (minden nap sminkel) és a saját bőrömet, a testvéremé sokszor száraz, feszül, a szemei alatt elég sok ránc van, és a szája körül is, akkor is, ha nem mosolyog. Rajtam viszont nincsenek ráncok, és életteli arcszínem van, de pattanásos, meg pirosas. De szerintem szép arcom van, és nem akarom tönkretenni. Szerintetek se sminkeljem magam minden nap? Vagy igen?

16/L


2012. szept. 12. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni. Ha úgy érzed, nem tetszik így az arcod, akkor sminkelj. Viszont csak azért, mert valaki azt mondja, én nem állnék neki, ha nincs kedvem. A pattanásokat egy kis korrektorral is eltüntetheted, nem kell az egész arcod levakolni. A te korodban én is azt használtam csak, meg esetleg szemceruzát.

23/L

2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!