Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljek sulikezdés 1...

PannkaBubu kérdése:

Hogy sminkeljek sulikezdés 1 napjára? 14/l

Figyelt kérdés
Barnásabb a bőröm színe.A szemem zöld.A hajam világos barna.
2012. aug. 26. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen? sehogy. max egy szempillaspirált ha nagyon muszáj.
2012. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy, ahogy máskor is szoktál.
2012. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, egy kis barna szemhéjpúder, és egy kis szájfény elég. Vagy még használhatsz egy kis szemceruzát, de csak az alsó szempillatőbe, de csak vékonyan szemközéptől a szemed sarkáig!
2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sötétbarna szemceruza szépen eldolgozva fültisztítóval és egy kis fekete szempillaspirál bőven elég lesz. Kiemeli egy kicsit a szemet, de mégis szolid, visszafogott smink, ami ilyen korban pont ideális. Ha van egy kis karika a szemed alatt, vagy 1-2 pattanás, akkor azokra tehetsz egy kis korrektort is, de szépen dolgozd el a bőrödön, hogy ne legyen feltűnő.

Végül egy kis színezett ajakápolóval vagy szájfénnyel megkoronázhatod a sminket. :)

17/L

2012. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

14? Ha most mész elsőbe, akk semmiképp ne vidd túlzásba. Emlékszem még amikor én is középsuliba kerültem nálunk is volt 2 csaj, a szemük botrány volt, nagyon erősen kenték magukat....mindenki kiröhögte őket, hogy ennyire nem kéne túlzásba esni....aztán a 4. év vége felé már rájöttek, hogy a kevesebb több és lemosták a vakolatot....Jah ezzel csak azt akartam, hogy 14 évesen ne gondold azt, h tiéd a világ és igazi Nő vagy....

szempillaspirál és kész... mégiscsak suli!!!

2012. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első napra lehet kicsit erősebben. Mondjuk egy vékony tusvonal+ halvány rúzs
2014. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!