Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Menyasszonyi sminket szeretnék...

Menyasszonyi sminket szeretnék készíteni magamnak, tippek a tartósságra?

Figyelt kérdés

ki kéne bírnia déltől másnap reggelig.

valami ilyesmit szerretnék:


[link]


[link]


[link]



megfesteni megtudom, csak sajnos összeredőtődik a szemhéjpúder a szemhéjamon... valamint tartok tőle, hogy bőgni is fogok, ajánlanátok valami tényleg szép, dúsító-hosszító-beszélő-vízálló szempillaspirált? Szemceruzából is létezik vízálló? Ilyet tudtok? Árban mire számítsak? Köszönöm


2012. okt. 9. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak éjfélig kell kitartson. Onnantól olyan részeg lesz mindenki, hogy az se tűnne fel a násznépnek ha borostád nőne.
2012. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fixáló spray-t. Nem tudom sajnos hol és mi a neve, de drogériákban érdeklődj. Amikor koszorúslány voltam nekem azzal fújta le az arcom a sminkes. Meg természetesen jó minőségű szemhéjpúdert meg ceruzát vegyél.
2012. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem kapsz fixálót, lehet fújni rá kis hajlakkot. de vigyázz ne csillogjon meg ne legyen fényes tőle az arcod :)
2012. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csak1csajszi ***** válasza:
Lehet kapni a drogériákban szemhéjalapozót,ez megnöveli a smink tartósságát,és nem fog a szemhéjpúder (olyan hamar) a redőkbe beleülni.A M.A.C. sminkek nagyon tartósak,csak sajnos eléggé drágák is.Szemceruzából is van vízálló.
2012. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni Alverde simkfixáló sprayt.
2012. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem ez borzasztó erős lenne esküvői sminknek, válassz szolidabb, natúrabb sminket erre a napra. Sminkfixálót (ami tuti jó) én a MAC-et ajánlom, a neve Fix+. Nem tudom a pontos árat,olyan kb 5000 Ft, de lehet már venni náluk kisebb kiszerelést is, valószínű az olcsóbb.


A szemhéjad tartósságára szemhéjalapozót érdemes beszerezni. Ezek közül a legjobb, de elérhető áron és viszonylag könnyen beszerezhető az az Artdeco szemhéjalapja (kb. 2-3000 Ft). Müllerben Douglasban találod meg, ha jól emlékszem.


[link]


Minőségi szemhéjpúder sem árt, hogy biztos a helyén maradjon minden. Én erre a sleek palettáit ajánlom. Van belőle egy csomó és 2000 Ft körül mozognak. A MakeupPlaza-ból meg is tudod rendelni.


[link]

[link]

Jó alapozó elengedhetetlen, lehetőleg olyan, ami nem folyik le. Én erre a célra a Max Factor lasting performance alapozóját ajánlom. 4-5000 Ft.


[link]


Szempillaspirál, ami nekem bevált a Max Factor False Lash Effect, itt most akciós. Eredeti áron kb 4-5000 Ft.

[link]


Ha ezt mind be kell szerezni, akkor szerintem sokkal egyszerűbb lenne elmenni egy profihoz, aki tuti, hogy betonbiztos sminket csinált a termékek árának töredékéért.


Én elég régóta sminkelek, nem csak magamat de másokat is, de még én sem vállalnám be a nagy napot saját készítésű sminkkel.

2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mire mindent megveszel. Ennyi pénzből, akkor már egyszerűbb lenne egy sminkeshez elmenni.
2012. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!