Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell kisminkelni magam?

Hogyan kell kisminkelni magam?

Figyelt kérdés

Lányok, leírnátok légyszi lépésről lépésre, hogy pontosan hogyan is kell kisminkelni magam?

( azt is hogy milyen eszközök kellenek mert nekem csak maga a sminkanyag van meg, más egyéb "szerszám" nincs, tehát légyszi azokat is írjátok, hogy mik kellenek? )

Fiú vagyok, és ezért nemtudom. Természetesen nem olyan smink, hanem vettem piros fehér zöldet, és néha ki szeretném sminkelni az arcomat, és azért kérlek meg titeket, hogy írjátok le, mert nemszeretnék ügyetlenkedni vele, se elcseszni első alkalommal az egészet.


És lenne még egy kérdés: rá van írva, hogy 3 M . Az mit jelent? Benne van egy ovális kis körben. Feltételezem, ez azt jelenti, hogy 3 méterig elég, nem? És ha igen hogy számítják, négyzetméterben, vagy hogy?



A segítségeteket előre is köszönöm szépen!


2012. okt. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen szurkolói sminket?Azt nem festékkel szokták csinálni? Ha az akkor szerintem elég egy sima ecset aztán azzal felkened az arcodra.
2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szurkolói akkor fogsz egy ecsetet és magadra kened a három színt. De miért akarod időközönként kisminkelni magad ezekkel? Ha meg nem meccsre mész, akkor meg főleg nem értem.

a 3 M azt jelenti, hogy 3 hónapig elég. Ezt se vágom, hogy miből gondoltad, hogy méterben mérik a sminket.

2012. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szurkolói sminket akarsz, ahhoz egy sima laposabb ecset tökéletes, csak időnként ki kell mosni, különben összecsomósodik.

A 3M pedig valószínűleg kis tégelyebn van. Ha így van, azt jelenti, hogy 3 hónapig jó a szavatossága.

2012. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!