Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminket hogyan kell alaposan...

Sminket hogyan kell alaposan lemosni?

Figyelt kérdés
van ilyen sminklemosó kendőm de az mindig hamar kiszárad és nem tudom vele rendesen leszedni

2012. okt. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van arclemosó szappanom van, vagy arcelmosó folyadékom. Nem kifejezettem sminklemosó, de a szemem körül különösen megtisztítom, dörgölöm, akkor a nagyja lejön. Ha mégis marad, akkor valami arckrémmel bekenem a szemem körül, a szemhéjak körül, vigyázva, hogy ne kerüljön a szemembe, és letörlöm vatta pamaccsal. Eddigi legjobb sminkeltávolító.
2012. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs mas akkor VIZ es SZAPPAN!!!!
2012. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2012. okt. 3. 21:34
 4/5 anonim válasza:
sminklemosó :)
2012. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
használj olajalapú sminklemosót, mivel azzal könnyedén eltávolíthatod a vízálló sminkeket is. szempillaspirál lemosásánál használd a bizonyos Z mozdulatot a lecsukott szemhéjadon, mivel így a smink 95%-től meg tudsz szabadulni. utána nézz föl, és ugyanezt csináld meg az alsó szempillasornál
2012. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!