Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik Olyan szempillaspirál...

Moncsika m kérdése:

Létezik Olyan szempillaspirál amit nem kell minden nap lemosni és kb 2-3 hétig fennmarad?

Figyelt kérdés
nem tartós szempillafestésre gondoltam hanem kifejezetten spirálra.
2012. máj. 31. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, de a szempillafestés szerintem jó. Nem drága, és nekem megmarad legalább egy hónapig. Mivel nekem világos a szempillám, így elég látványos, ha megcsináltatom, és így már nem is kell spirál (max, ha nagyobbítani akarom optikailag). És a rendes spirált amúgy sem ajánlatos fenthagyni, nem egészséges (bár lehet, hogy a tartós festék sem az :D)
2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, a vizallo szempilla spiral!

Az eleg sokido utan jon le,ha nem sminklemosowal mosod,ha esobe ramenne az arcodra a viz,avval sem jon le.

En mindig azthasznalok,tobbe kerulnek mint a normal spiral,de megeri, annyira azert nemdraga :)

Az enyem az 2100 volt,de az markas ,viszont az olcsobb is tartos :)

15/L

2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat tartós nem jöhet szóba mert annyira remeg a szemem közben már többször próbáltam vizálló spirál nem rossz ötlet köszi nektek:)
2012. máj. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!