Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a nyelv piercing?

Milyen a nyelv piercing?

Figyelt kérdés

fáj ha szúrják? anyum nem engedi mert fél hogy lenyelem.. :/

fiúk milyennek találják ? :D


2012. szept. 26. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
a nyelvpiercingtől ha rosszul szúrják elvesztheted az ízlésed vagy akár meg is süketülhetsz.. de hajrá...
2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.Martin ***** válasza:
A fiúk nem találják kellemesnek, hidd el. Lenyelni nem tudod (egyébként itt mire kérdeztél rá, mit félsz lenyelni?) és elég kellemetlen + kockázatos és tipikusan olyan, hogy egy év se kell, hogy megund. Nem ajánlom a saját érdekedben..
2012. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy fáj, nekem elvesztett fogadásból 3-at szúrtak a szalonban, semmit nem éreztem mert lefújták lidocainnal

Utána is csak lüktetést érzel semmi mást, addig hordtam míg meg nem gyógyult, azután kivettem őket mert nem illett hozzám


Srácként nem szeretem a nyelv piercinget senkin, sokkal jobb egy orr ékszer


A mai 16-19éves csinos lányoknál abszolút nem látok nyelv piercinget, csak a közönséges cigány/paraszt lányokon


Szúrass mást fajta ékszert, ami vonzóbb :)

Pl van bőr alá ültethető ékszer is, bárhova kérheted :)

Microdermal a neve

20/F

2012. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krétavirág válasza:

Nekem van nyelv piercingem és nem vagyok paraszt,cigány csúnya lány ..sőt ( ;


Amugy csak annyit erről ,hogy sajnos igazuk van a többieknek..megunod sok értelme nincs és ha fém pct veszek akkor elkoptadhatod a fogad ami nem szerencsés láttam már ilyet.Én ennél okosabb voltam.Na mind1. Amugy egy hétig fáj aztán pedig ápolni kell mert azért fertőzés veszély az van és elég undorító ha igénytelen a szád szaga és nem figyelsz rá.

Szerintem más hová csináltas én is most egy új pcn gondolkozom, már lassan el is döntöm :D..lassan :D

Na meg a másik ..hogy akár milyen hihetetlen ,de van akinek nem áll jól ..:D oké ,hogy a nyelvedben van,de akkor sem mutat jól mindenkinek!Van akinek parasztosan áll stb stb ahogy az elöző írta ..mert ma már nem divatos pl amikor én csináltattam akkor még az volt.

2012. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Krétavirág Drága

Nem akartam senkit megsérteni, kérlek ne vedd magadra :)

Csak én Miskolcon lakom és itt nem látok fiatal lányoknak nyelv piercinget

Ismerőseim sem viselnek mert több hátránya van mint haszna

20/F voltam

2012. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dr.Martin ***** válasza:
59%
20/F így nehezen fogsz Krétavirággal randizni... :D
2012. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor fogok neki udvarolni ha már meg lesz az új csili-vili piericngje:D
2012. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló : cigány/paraszt a nénikéd ;) ha a cigányok kikérik maguknak ha a szájukra veszik őket én kikérem magamnak a parasztozást..-.-“

Nekem van 3éve és ha nem mutatom észre sem veszik! És nem divatból csináltam egyiket sem pedig volt 6 aból már csak 2van meg. De mondja már meg valaki hogy a mai kis csicskák miért csinálnak mindent divatból? UNDORÍTÓ... ja és nekem érzéstelenítő nélkül

19/L



lett. csinálva és csak azt éreztem mikor bele lett rakva a pc. Ja és fém van bent,de a fogam egyáltalán nem ment tönkre tőle ;)

2012. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krétavirág válasza:

Nincs sértődés ..mondjuk Miskolc...:D Én Bp-ten lakom ..itt azért tény és való hogy más. :D

Amugy a piercingem már meg van úgy 3éve ..szóval :D kicsit bénézted mert az elötted lévő rám gondolt és nem a kérdezőre :D Krétavirág .

2012. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem kb 6-7 éve van,sosem nyeltem le,1x 1 követ belőle de az nem nagy dolog.:D

Mikor szúrták nem fájt,utána persze igen.De hát ez természetes.Hozzáértő emberrel csináltasd szalonban és nem lesz gondod vele.Én nem bántam meg.Sőt ezen kívűl van egy szépség pötty pc-m is+ 2 tetkóm.:)

23 éves vagyok és 34 hetes kismama.:)

2012. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!