Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing szúrása után...

Nyelv piercing szúrása után kb hány óra elteltével lehet enni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de arra ügyelj, hogy ne egyél tejes dolgokat (joghurt, puding ilyesmi) mert a sebnek nem tesz jót, és begyulladhat.
2012. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hétig minimum nem szabad tejes dolgokat enni.
2012. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 2 óra múlva ettem,de mégse mondanám 2 órának :D Azért mert beültem mekibe,mondom mit egyek amit könnyű rágni,rendeltem 250 ft-os kertész salit amit 2 óráig ettem szintén annyira fájt:D Nem néztek hülyének,kb szerintem ilyen plázacica benyomását keltettem hogy nyammogok egy salin...

Ahogy előttem írták se tejeset,se csípőset,se fűszeresek ne egyél 1,másfél hétig,és vegyél ecsetelőt meg öblögetőt patikában,csodákat tesz.

2012. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt tudom,hogy tejterméket nem szabad enni.

eltelt 3 óra ,most már megpróbálom megenni a főzeléket.csak nem lesz baj belőle..:D

öblögetőt vettem,amit ajánlottak ott. ecsetelő is kell?

köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!