Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet pesten kapni jo...

Hol lehet pesten kapni jo minőségű, de nem nagyon drága orrpiercinget?

Figyelt kérdés
apacsot tudom, esetleg c und a? főleg egyes villamos vonala, örs vezér tér környéke lenne most fontos, mert eléggé sürgős a dolog :-)

2012. júl. 25. 07:20
 1/5 anonim válasza:
Én ha már a testembe rakatnék valamit..nem fukarkodnék.
2012. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezért inkább meg se szolaltál volna ;-)
2012. júl. 25. 08:25
 3/5 Dorka970614 ***** válasza:

Piercingbe nincs olyan, hogy olcsó és jó! Vagy egyik, vagy másik. Szerintem ne ezen spórolj, mert elfertőződhet, elősször egyébként is jobb, ha orvosi fémet rakatsz bele vagy arra cseréled ki. Az apacsban segítenek és nagyon szépek is vannak!:)A C&A-ban én még nem láttam orrpiercinget, de persze lehet hogy van....

15/L

2012. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

direkt nem írtam, hogy olcsó...


mivel írtam az apacsot, ott tudom milyen árak vannak, az még a többihez képest olcsónak számít, mondjuk minőségben viszont nem a legjobb...

ezért kérdeztem, hátha tud valaki hasonlót a környéken.


pl. a claire-sben elég szépek vannak, de annyit nem érnek meg, amit el mernek kérni érte, fülbevalók dettó..


(btw majd 10 éve van orromban piercing, csak kiesett a köve, és hirtelen kell másik... apacsban meg amiket vettem, azok olyanok is, gagyi mind)


konkrétan apacsnál jobb minőségű, de nem több ezer forintos (mint sok szalonban) piercinget keresek, remélem így már nem olt le mindenki...

2012. júl. 25. 12:39
 5/5 Amygdala válasza:

Gondolom, már nem aktuális, de azért leírom... Én mindig a Westend Tattoo&Piercing-ben veszem az orrpiercinget, mert eddig az vált be legjobban. Orvosi fém, többszínű kővel, bogyós/horog véggel stb. 1500 forintért.

Viszont, kétévente ki kell cserélni, mert a kő alatti ragaszó (vagy mi)"elszürkül", és elveszíti fényét.

2012. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!