Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyeség a nyelv piercing?

Hülyeség a nyelv piercing?

Figyelt kérdés
Barátnőm 14 éves de nagyon meg tetszett neki a nyelv piercing meg akarja csináltatni a szülei nem tudják (nem is engednék) sehogy nem lehet lebeszélni róla. Szerintetek legyen neki ti ellenzitek?
2012. aug. 31. 19:39
 1/6 anonim válasza:
igen, megfulladhatsz benne
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szopásnál vigyáznia kell vele.
2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ellenezzük-e? szerintem pont lesz arja mindenki itt, hogy lesz-e a barátnődnek piercingje :)

szerintem semmi értelme nincsen, még csak nem is esztétikus.. sőt, én szabályosan gusztustalannak tartom, amikor elkezdi pörgetni a fogai között/előtt, vagy hogy mondjam..

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szBianka ***** válasza:
szerintem nem baj. nekem is van. senki se veszi észre nem szoktam játszani vele ugy hogy kilógjon a számbol. DE szerintem aszüleinek tudnia kell róla mert ha bármi baj van akkor ugyis hozzájuk fordul hogy segítsenek és szrintem ez pofátlanság lenne. meg amugy is ha 18 éven aluli akkor egy normális szalonban nem is csinálják meg. ha.meg nem piercerrel akarja csináltatni akkor hülye.
2012. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szBianka ***** válasza:
vagyis 18 éven aluliaknk kell a szülői engedély*
2012. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Így van! Szülői engedélyhez kötött. Én 22 voltam amikor csináltattam, de mivel 16 nak hittek, kellett a személyi, vagy a szülői engedély :P
2012. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!