Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudnék csinálni a "dús"...

Mit tudnék csinálni a "dús" szemöldökkel? 15/f

Figyelt kérdés

Lécci csak értelmes válaszokat írjatok


(Bocsi , a helyesírási hibákért ... Telefonról vagyok : ) )


2012. szept. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz menj el, ő kiszedi a szemöldököd
2012. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De fiú vagyok... Az meg tök gáz... :/
2012. szept. 24. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. vannak határok hogy mi a gáz, meg mi a nem,(pl. a hajfestés meg láb/kargyanta meg ilyenek tényleg durvák) de mást úgy sem tudsz csinálni a szemöldököddel. magától nem fog kihullani.. meg pasik is járnak kozmetikushoz
2012. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy kiszedeted vagy megszokod hogy ilyen.
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem lány ismerősök mondták hogy hagyjam dúsan, lényeg hogy ne érjen össze középen

Hidd el aki szedi a szemöldökét férfi létére, azon igencsak meglátszik és sok emberben kialakul egy negatív vélemény :))

20/F

2012. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

fényképezd le a szemöldöködet, és megmondjuk, hogy gáz-e, amúgy meg az osztálytársnőid nem tudják kiszedni?

vagy barátnő esetleg?

a kozmetikus szerintem sem ciki :)

2012. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmiképp ne szedd/szedesd ki,az b*zis! Egy fiú eleve hogy nézne már ki vékony szedett szemöldökkel.A dússágát nem lehet csökkenteni,maximum ha kiszednek egykét szálat helyenként de attól meg lyukas lesz és csúúúúnya.Ne tedd könyörgöm:D
2012. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!