Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írást hogy lehet csinálni a...

Írást hogy lehet csinálni a körömre?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá semmilyen felszerelésem, csak normál körömlakkjaim vannak. Az írás az kínai jelekből állna, de hogy csináljam? Ráfestem az alapot... és utána várok hogy megszáradjon vagy nem várok? És mivel tudom megcsinálni az írást rá? És főként: hogy csinálom meg bal kézzel a jobb kezemre?
2012. szept. 10. 20:33
 1/3 mmano88 ***** válasza:
Ráfested az alapot, és megvárod amíg megszárad. Utána vékony ecsettel megcsinálod rá az írást. Sok gyakorlással már balkézzel is meg fogod tudni csinálni szépre. :)
2012. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mostanában jöttem rá, hogy a szemhéjtus (ami amúgy sem áll jól a szememen) tökéletesen rajzol körömre. Szerintem próbáld ki, akár a legolcsóbb fajtát :)
2012. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, értesz-e az "újságos-körmökhöz", de ha igen, akkor ugyanolyan alapon kinyomtatsz kínai írásjeleket, és megcsinálod. :)


Itt a leírása az újságosnak:


Az újságpapíron válaszd ki azokat a szövegrészleteket, amiket szeretnél viszont látni a körmödön. Vágd ki a kis papírdarabokat – mindegyik ujjadra egyet.


Körmeidet alaposan tisztítsd meg, hogy az alapozó stabilan fedje. Vigyél fel két réteg világos színű alapozót.


Ha az alapozó teljesen megszáradt, a kis papírcetlik közül válassz egyet, fordítsd írással lefelé (a körmöd felé) tedd rá a körmödre, majd az alkoholba mártott ecsettel, esetleg fültisztító pálcikával finoman nedvesítsd be.


Ezt a műveletet ismételd meg mindegyik körmöddel (először csak az egyik kezeden); az alkohol gyorsan párolog, így ha a papírdarabkák nagyjából megszáradtak lassan és óvatosan húzd le. Ha mindent jól csináltál, megjelenik a szövegrészlet tükörképe.


Várj egy kicsit, amíg a betűk is tökéletesen megszáradnak, majd óvatosan vond be két réteg fényes, áttetsző lakkal. Kész is!


(Megjegyzés: én vízzel csináltam, de próbáld ki, ahogy sikerül. :)

2012. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!