Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok segíteni a következő...

Tudnátok segíteni a következő problémával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne. Az egyik, hogy milyen márkájú alapozó és korrektor lenne megfelelő nekem: az orrom és az arcom mitesszeres (pattanás nagy ritkán van csak), zsíros a bőröm, a szemeim karikásak.

A másik kérdésem pedig az, hogy kékes-szürkés-zöldes színű szemem van, és milyen szemsminkkel tudnám kiemelni, hogy érvényesüljön a leendő kék keretes szemüvegem alatt?


A válaszokért előre köszi!



2012. szept. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy mattosító színezett hidratáló/alapozó lenne a jó, vagy ha nagyon zsíros, akkor por állagú. Ebben annyira nem vagyok otthon, én csak színezett hidratálót használok.

A Max Factor kőpúderja nagyon jól mattosít, és egész jól fed. Én korrektorban az essence stay all day-t használom a karikákra, a kallosost is dicsérik,de én azt még nem tudtam beszerezni :)

A világos színek állnak jól, pl. egy fekete tusvonallal. Vagy a szürke, rózsaszín.

2012. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elozo tanacsat fogadd meg, de az orvost is latogasd meg, mivel ennek belso elvaltozas leeht az okozoja! TAlan egy regi betegseg, de leeht vit.hiany stb. feltetlen menj orvosi kivizsgalasra!
2012. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó hozzászóló: nemrég voltam vérvételen, (gyógyszert szedek, ezért néha kell kivizsgálás) minden rendben van.
2012. szept. 23. 21:29
 4/5 A kérdező kommentje:
De a karikákat ne úgy képzeljétek el, hogy az egész szemem alatt van, hanem csak a belső szemzugom alatt.
2012. szept. 24. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem menj el bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz, ők biztosan többet tudnak segíteni alapozóügyben.

Én szemsminkhez többet is tudnék ajánlani. Ha azt szeretnéd, hogy a szemszíned kb. kirobbanjon, és nagyon ki legyen hangsúlyozva, akkor a színeid komplementer színeit keresném, persze hordható változatban. Pl. ha a kékez szeretnéd bennük hangsúlyozni, akkor barackos, rezes színeket választanék (mert a kéknek a narancs az), ha a zöldet, akkor lilát. Egyébként meg egy sima fekete tusvonal akár csupasz szemhéjakkal, akár semleges színekkel (világosszürke, pezsgőszín, bézs, krémszín) is jól tud mutatni. Ha meg csak szimplán azt szeretnéd, hogy jól nézzen ki, akkor bármit, ami jól néz ki, ennyi. Nem feltétlenül rossz a kék meg a zöld szín sem, mert úgy harmonikus lesz, csak nem biztos, hogy világítani fog a szemszíned :).

2012. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!