Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is váltsak körmöst?

Szerintetek is váltsak körmöst?

Figyelt kérdés
Barátomnak a nagynénje körmös.Eddig 2x csinálta ő a körmöm 2500ért 3800helyett.. Ahogy észrevettem mindig ùgy elkapkodja a körmömet,hogy nekem ezért nem éri meg 2500ft-ot kidobni a semmiért..Pl; vagy hullámos lesz a körmöm vagy össze vissza reszeli,vagy az ecsetnek a szőrszálai a zselés körmömbe kötnek ki,vagy 2nap után a kömömön ilyen nagy fehér foltok jelennek meg.. Kérdeztem töle nem kéne zselét váltani?Azt mondta nem..Ha valami mintát találok ki legyen az pillangó vagy playboy nyùl azt ő nem tudja megrajzolni még ha képet is viszek neki... Aki meg kidobb neki 3800ft ot,annak normàlisan megcsinálja a körmét bonyolult mintàkal is... Szerintem ezért nem éri meg vele csinàltatni..Akkor vagy nem lesz körmöm vagy keresek egy jobb körmöst aki az elkért pénzért meg is dolgozik..

2012. szept. 23. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már meg is válaszoltad.
2012. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3800 ft is gyanusan olcsó amúgy a körmökért

én 2006 ban fizettem 5500 at a körmökért.


most már annál is drágább minden profi körmösnél sajnos

2012. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kérdést valóban megválaszoltad,és körmöst kellene váltanod.Egyébként a 3800 forintot azért nem mondanám gyanúsan olcsónak az én körmösöm 3500 forintért épít,és 3000-ért tölt.Ennek ellenére nagyon jól dolgozik nincsenek olyan bakijai mint amik fent említve lettek.
2012. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez aztán a kontár munka! Két nap után levegős lesz, meg még ennél súlyosabb dolgok... Szedesd le vele, nehogy még kellemetlenebb meglepetés érjen, ha meglátod a valódi körmeidet, hogy milyen állapotban vannak. Fuss, amíg nem késő.
2012. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!