Julcs.Julcs.aaajucsi kérdése:

Fáj a füllövés?

Figyelt kérdés
vagy kilövés vagy nemtom h kell leírni .(gondolom értitek mire gondolok) .nem porcba csak 1 fülbe 2lyuk (eddig ugy van h mindegyikbe 1-1 de kiskoromba lett csinálva és már nem emlékszem h fájt-e) ...szerintetek 12 évesen gáz lenne egyik fülbe 3 lyuk a másikba csak egy ? (balba lenne a három ) és fáj? kb.mennyibe kerülne?
2012. szept. 22. 20:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi mindeneiknek :D akkor jó ..addig ugy is van idő mert anyum csak jövőre engedi :( .
2012. okt. 23. 15:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziaaa.:D én is 12 voltam mikor a 3.at lövettem:D (balba a 2.ik jobba ugye az alap) és egyáltalán nem fájt. égett utána meg mintha húzták volna. kicsit paráztam előtte de utána semmmi. olyan 1000 és 1500 közt van 1 db lövése.(:
2013. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!