Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 L vagyok, szeretnék (újra) fülbevalót... Egyszer már volt kilőve, kiskoromban, akkor minden lehúzta, azóta összeforrt, de csúnya csík maradt utána... Ha megint átlövik, nagyon fog fájni így, hogy magamnál vagyok? Szóval nem csecsemőként, hanem ennyi idősen? Eléggé parázom... Vagy ha akkor nem is, de utána?
2011. nov. 18. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
tesóm magának szúrta itthon, szóval nem fog fájni
2011. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

csak egy kicsit fájt, pár percig (se) pedig nekem is nemrég szúrták. :)

L/16

2011. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyit érzel mint ha egy a körmöddel kicsit megbököd a füled. :)
2011. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ideig fájt(pár percig,nem vészes)..utána elmúlt..nekem csak az fájt amikor begyulladt utána és egy hónapig úgy volt..*-*..de lehet hogy csak az én fülem volt érzékeny ezekre..de pl. most is be van gyulladva..:S..:))..13l..
2011. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Akinek begyulladt, annak a fülcimpát szúrták? Mert én csak azt szeretném, nem porcot meg ilyeneket... Meg mindent mondjatok már el légyszi minden részletét! Odamegyek, kilövik, aztán hogy? Ez is olyan mint a pc, pl köldök, hogy nem szabad egy ideig kicserélni? Nekem nincs, nem is akarok, csak hallottam valami ilyet... És gyakori ez a begyulladós dolog? Meg láttam itt valami kérdést, hogy meddig nem érhet víz hozzá.. MIVAN? Nem lehet vizes?
2011. nov. 18. 20:27
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megint én!A vízes dologról nemtudok..Igen a fülcimpám volt szúrva és már aznap levettük azt a beszúrós sz@rt mert úgy rá volt szorítva hogy csak na..úgyhogy attól csak mégjobban begyulladt..aztán kicseréltem sima bedugósra és elmúlt 1 bő hónap után..amúgy igen elég gyakori..legalábbis nálam..hetente/kéthetente..és napokog vagy több ideig is tart..://..:)..13l..
2011. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami bíztató:/ És milyen belövős cuccot írtál? Kifejtenéd? Tényleg semmit nem tudok erről az egészről, azért kérdezek ilyen hülyeségeket:) Köszi!
2011. nov. 18. 21:05
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speciel kozmetikusnál csináltattam de szerintem ott is szokták de mind1..az a "cucc" az a hegyes végű fülbevaló amit a csaj belerak a fülkilövőbe és azzal szúrja át a füledet..meg gyógyít is állítólag..és nagyon nehéz leszedni mert van rajta valami beakadós kapocs amitől nehéz és fáj..de mondom..ez csak én vagyok..nem buztos hogy mindenki ilyen érzékeny rá..:))..
2011. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát ha a legkönnyebb fülbevalótól is úgy kinyúlt a lyuk, hogy most is csík, akkor elég gáz leszek..:| És nem lehet kiszedni? Atyaúristen, biztos akarom én ezt?! Valaki más, milyen tapasztalataitok vannak még?
2011. nov. 18. 21:19
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

én áprilisban egyszerre négyet lövettem. hármat a jobba, egyet a balba. maga a szúrás nem fájt, mintha nagyon erősen összeszorították volna, utána pár percig égett, viszketett. viszont nyár közepéig elég szépen be volt gyulladva. kellemetlen volt a fekvés, mosás, ha hozzáértem, nem tudtam kivenni a fülbevalót, gennyezett, szóval szenvedtem vele. aztán vettem rá tetran kenőcsöt, ajánlják tetkókra, piercingekre is, az segített. amúgy nekem is kozmetikus csinálta, simán a cimpába.

19L

2011. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!