Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 L vagyok, szeretnék (újra) fülbevalót... Egyszer már volt kilőve, kiskoromban, akkor minden lehúzta, azóta összeforrt, de csúnya csík maradt utána... Ha megint átlövik, nagyon fog fájni így, hogy magamnál vagyok? Szóval nem csecsemőként, hanem ennyi idősen? Eléggé parázom... Vagy ha akkor nem is, de utána?
2011. nov. 18. 19:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közel sem volt ilyen durva egyik sem. (egyik fülemben 2, másikban 3 lyuk van, és egyik sem porc) Csak megnyugtatásképpen mondom, hogy nem mindenki jár ilyen rosszul. Én is nehezen vettem ki a gyógyfülbevalót, de egy hónapig benne volt, így eléggé begyógyult, hogy ne fájjon. Mialatt gyógyult, naponta mozgattam a fülbevalót és párszor sima szesszel, vagy bármilyen fertőtlenítőszerrel kenegettem. Ennyi, túl lehet élni, a szúrás kb. 2 percig égett egy kicsit, de nem gyulladt be, víz már aznap érte és alvásnál sem zavart.:)
2011. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Anya is ezt a gyógyfülbevalós dolgot mondta, hogy 1 hónapig benne kell legyen... Tényleg nem zavaró? Nem fog zavarni alvásnál? És miért nehéz kivenni?


13L, akinek begyulladt, te 1 hónapig bennehagytad, vagy hamarabb vetted ki?

2011. nov. 19. 22:03
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem semmiben nem zavart, szerintem már aznap este is tudtam azon a fülemen aludni. Azért nehéz kivenni, mert az a fülbevaló nem olyan, mint egy sima bedugós, ami csúszkál ki-be, ha pl. öltözöl, hanem csak a végére van rászorítva a 'kapocs'. De, ha rendesen meg tudod fogni a két végét, akkor simán ki tudod venni, csak szerintem legalább 1 hónapoig tényleg hagyd benne.
2011. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Okés... Remélem nem gondolom meg magam, mire odaérünk, hogy legyen..:D Köszi mindenkinek:)
2011. nov. 20. 10:01
 15/29 anonim ***** válasza:
Én már aznap kivettem mert borzasztóan fájt..nagyon rá volt szorítva úgyhogy muszály vol..:s..:)..13l..
2011. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem azért gyulladt be... De én nem akarok gyógyfülbevalót:||
2011. nov. 21. 15:05
 17/29 anonim ***** válasza:

Na, kilövetted már?

Ha még nem, akkor nyugi nem lesz semmi gond. Nekem a bal fülemen 2, a jobb fülemen 4 lyuk van, abból 1 a porcon. Ha a fülcimpás kilövetés olyan gáz lett volna, akkor nem csináltatom meg a porcosat, nem gondolod? :)

Oké, nem mondom, hogy egy álom volt. Én nem tudtam rajta egy ideig aludni, meg kenegetni kellett valami krémmel. Arra vigyázz, hogy ne nyomogasd, húzogasd a füledet miután megcsináltatod a lyukakat, és vigyázz, hogy senki ne üsse meg még véletlen se, mert az eléggé tud fájni. Én kb 1 hónap után cseréltem ki először a gyógyfülbevalókat, viszont bizsut raktam bele, amitől begennyesedett, úgyhogy vissza kellett raknom a gyógyfülbevalókat (amiket amúgy tényleg r.hadtnehéz kiszedni, de később majd ráérzel, hogy kell kivenni), szintén 1 hónappal később viszont ezüstöt raktam bele, azzal már nincs gond.

Egyébként nekem speciel a fülporc kilövése kevésbé fájt, mint a fülcimpáé.

2011. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
meg nem, majd jovo het pentek vagy szombat, mert a kozmetikus akihez jarunk masik varosban van, es neki v akkor, v most lett vna jo, csak ezen a heten anya nem er ra h atmenjunk.. Attol felek h begyullad, v valami... Gyakori h gaz van a bizsuval? Amugy koszi a biztatast, nagyon sokat segitettetek.:)
2011. nov. 23. 15:25
 19/29 anonim ***** válasza:
Én mint mondtam aznap kivettem és bizsut raktam bele..attól nem lett semmi baja..:D..13l..
2011. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó, de neked be is gyulladt.. Valszeg mert nem hagytad benne a másikat..
2011. nov. 23. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!