Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Füllövés 16 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 L vagyok, szeretnék (újra) fülbevalót... Egyszer már volt kilőve, kiskoromban, akkor minden lehúzta, azóta összeforrt, de csúnya csík maradt utána... Ha megint átlövik, nagyon fog fájni így, hogy magamnál vagyok? Szóval nem csecsemőként, hanem ennyi idősen? Eléggé parázom... Vagy ha akkor nem is, de utána?
2011. nov. 18. 19:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 16:39, kedves 13l!


Szerintem neked épp azért volt begyulladva a füled, mert bizsut raktál bele, nem vártad meg a javasolt időt a gyógyfülbevaló kivételére. Első nap még nagyon friss a seb, nem szabadott volna belerakni a bizsut. Mint írtam, nekem a gyógyfülbevalótól nem volt semmi baja a fülemnek, nem gyulladt be, nem gennyezett, viszont 2 hónap! után, mikor beraktam a bizsut (3 napig volt benne csak!), gennyezett a fülem, meg fájt, ha nyomogattam, úgyhogy inkább kivettem.

Szerintem elcs.szted a bizsuval, ha nem raktad volna a füledbe már első nap, szerintem most nem lenne gond.

2011. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nem érted hogy rá volt teljesen szorulva?..föl volt dagadva tőle a fülem..a másik meg jó volt neki..most is csak akkor gyullad be ha valaki ráüt vagy valami megüti stb..13l.
2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor vedd ki kicsit, aztán tedd vissza, vagy nem tudom, de én azért nem tettem volna másikat... Egyébként meg ki ütögeti a füledet?!
2011. nov. 24. 17:55
 24/29 anonim ***** válasza:
barom osztálytársak..-.-"..xdd..13l..meg beverem magamnak is..
2011. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát de ott valami nem oké, ha annyitól begyullad... Egyébként meg vágd pofán őket... Engem érdekes módon nem ütögetnek..
2011. nov. 24. 19:08
 26/29 anonim ***** válasza:
alámrúgnak stb..mind1 megszoktam..most is begyulladt..:s..de mostanában ritkábban..inkább havonta..13l..
2011. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy rá volt szorulva, de nem kellett volna kicserélned, elég lett volna annyi, hogy lazítasz a szorításon.
2011. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
utolsó..ez egy olyan fülbevaló amiben van egy bevágás amitől alig vagy nagyon nehezen lehet levenni...ha azon a kapcson "átmegy" vagy hogy mondjam akkor meg lecsúszik..mondjuk betolod a kapcsot annyira hogy ne legyen benne a bevágásban és visszaengeded akkor kattan egyet..alig lehet kiszedni..utálom azokat a fülbevalókat...remélem érthető volt..majd rakok föl képet róla...úgy könnyebb megérteni..13l..
2011. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tudom milyen, nekem is olyanok voltak a fülemben, és a fülcimpámon most is olyan van. Miután kattan egyet, nem kell még jobban betolni, ennyi. Az a kis bevágás az még nincs a füled közelében, hacsak nincs valami rohadtvastag füled :D
2011. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!